УКРАЇНА ІНФОРМ

БЕБ вилучило близько 170 тонн спирту вартістю понад 67,5 млн грн

БЕБ вилучило близько 170 тонн спирту вартістю понад 67,5 млн грн
328181 ПЕРЕГЛЯДІВ

Детективи Бюро економічної безпеки України викрили схему незаконного виготовлення та реалізації технічного спирту та ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Слідством встановлено, що службові особи одного із товариств на території Київській області, починаючи з 2019, налагодили виробництво спирту етилового денатурованого в промислових масштабах. У подальшому, під виглядом етанолу як складника бензину та біоетанолу, його продавали іншим суб’єктам господарювання як на митній території України так і за її межами.

З метою приховування незаконної діяльності, службові особи вносили до офіційних документів завідомо неправдиві відомості. Ймовірний розмір ухилення від сплати податків становить понад 1 млрд грн.

Детективи БЕБ, з метою припинення та документування протиправної діяльності, провели слідчі дії на території складських, виробничих та адміністративних приміщень СГД. За результатами обшуків виявлено та вилучено документи фінансово-господарської діяльності підприємства з контрагентами, документи щодо руху та обліку продукції а також майже 170 тонн рідини з характерним запахом спирту, яка зберігалася в резервуарах. Орієнтовна вартість вилученого спирту становить понад 67,5 млн грн.

Наразі проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на встановлення всіх обставин скоєних кримінальних правопорушень, призначені судові експертизи.

Досудове розслідування у кримінальному проваджені за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 204, ч. 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків) здійснюють детективи Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

 

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки,спирт,безпека, економіка, податки

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео