УКРАЇНА ІНФОРМ

13 років за ґратами – засуджено стрільця окупаційних військ рф, який воював проти українських захисників у Ясинуватському районі

13 років за ґратами – засуджено стрільця окупаційних військ рф, який воював проти українських захисників у Ясинуватському районі
427074 ПЕРЕГЛЯДІВ
За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури судом ухвалено вирок уродженцю м. Ясинуватої за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, державну зраду та участь у терористичній організації, а також діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст.111, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України). Його засуджено до 13 років позбавлення волі.
 
Прокурором у суді доведено, що у травні 2019 року чоловік за власною ініціативою вступив до лав 2-го батальйону територіальної оборони нзф «днр». Із позивним «Професор» він служив на посаді стрільця протитанкового артилерійського взводу, а згодом у стрілецькій роті.
 
 
 
Перебуваючи у вказаному підрозділі, засуджений у камуфльованій формі з вогнепальною зброєю у руках воював проти Збройних Сил України поблизу населених пунктів Василівка та Кам’янка Ясинуватського району. За свою службу на окупантів він отримував грошове забезпечення.
 
На вирок Дружківського міського суду чоловік чекав під вартою. Досудове розслідування - ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
 

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео