УКРАЇНА ІНФОРМ

До 150 тис грн за день роботи підпільного грального закладу – на Донеччині підозрюється організована група осіб (ФОТО)

До 150 тис грн за день роботи підпільного грального закладу – на Донеччині підозрюється організована група осіб (ФОТО)
421040 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури трьом громадянам повідомлено про підозру в організації та наданні доступу до азартних ігор і лотерей, вчинених організованою групою осіб (ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 203-2 КК України).
За даними слідства, у березні 2023 року мешканець м. Мирнограду вирішив побудувати бізнес на азартних іграх без отримання відповідної ліцензії. До реалізації свого плану зухвалий «підприємець» залучив двох знайомих жителів с. Михайлівка та смт Цукурине, які погодились на його пропозицію стати адміністраторами у підпільному закладі, адже не мали роботи.
 
         
 
Орендувавши квартиру у м. Селидовому, організатор злочинної схеми облаштував приміщення й встановив там комп’ютери з відповідним програмним забезпеченням. Розуміючи, що їх діяльність протиправна, ділки вживали спеціальні заходи конспірації. Зокрема, потрапити до підпільних гральних закладів «клієнти» могли виключно за рекомендацією постійних гравців та попереднім телефонним дзвінком. Прийшовши у заздалегідь обумовлений день, відвідувачі сплачували адміністратору грошові кошти, після чого їм видавали пароль для гри.
 
         
 
За день роботи підозрювані заробляли від 3 000 до 150 000 грн. У серпні 2023 року протиправну діяльність підпільного закладу викрито та припинено. Під час санкціонованих слідчим суддею обшуків у гральних залах та місцях мешкання фігурантів виявлено та вилучено чорнові записи, 18 системних блоків, 16 моніторів, 2 маршрутизатори, 4 мобільні телефони, 11 карт пам’яті, грошові кошти у розмірі 964 000 грн, 29 000 доларів США, 1 750 Євро та 20 000 рублів.
 

 

За клопотанням прокурора вилучені грошові кошти передані судом Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами,  одержаними від корупційних та інших злочинів, для подальшого придбання військових облігацій на загальну суму понад 2,1 млн грн.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео