Так званому «першому заступнику міністра юстиції днр» повідомлено про підозру у колаборації з окупантами

Так званому «першому заступнику міністра юстиції днр» повідомлено про підозру у колаборації з окупантами
310432 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру колишньому  працівнику Донецького апеляційного адміністративного суду за фактами участі у терористичній організації та колабораційної діяльності (ч. 1 ст. 258-3, ч. 5, 6 ст. 111-1  КК України).

За даними слідства,  у грудні 2018 року, підтримуючи агресію рф, підозрюваний добровільно погодився на пропозицію окупантів та обійняв псевдопосаду «першого заступника міністра юстиції днр». У складі делегацій псевдоміністерства він здійснював підписання наказів, меморандумів, очолював делегації, проводив робочі зустрічі та інші дії, які сприяли діяльності терористичної організації.

З метою формування у громадян думки щодо законності органів, створених окупаційною адміністрацією держави-агресора, здійснював публічні виступи на території тимчасово окупованих населених пунктів Донецької області - смт Мангуш та Нікольське.

Також підозрюваний передавав зібрану працівниками «міністерства» допомогу бойовикам, які воюють проти Збройних Сил України.

Досудове розслідування здійснюється слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Мої відео