Перед судом постане група осіб, яка облаштувала бордель в одному з готелів Слов’янська

Перед судом постане група осіб, яка облаштувала бордель в одному з готелів Слов’янська
202057 ПЕРЕГЛЯДІВ
Прокурорами Донецької обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 4 громадянок за фактом сутенерства, вчиненого організованою групою (ч. 3 ст. 303 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що у червні 2023 року четверо містянок вирішили побудувати незаконний бізнес з надання послуг інтимного характеру. Для цього вони відкрили «будинок розпусти» в одному з готельно-розважальних центрів м. Слов’янська.
 
          
 
«Ділові партнерки» підшукували жінок віком від 28 до 35 років, готових займатись проституцією. Організаторка «бізнесу» розселяла їх в окремих номерах, де вони надавали чоловікам сексуальні послуги. Клієнти робили замовлення телефоном або у адміністратора на рецепції. Після ознайомлення з прайсом вони обирали дівчину та дізнавались номер її кімнати.
 
Година «розваг» коштувала від 5 тис. грн. Середньомісячний заробіток борделю складав близько 600 тис. грн.
 
У листопаді 2023 року протиправну діяльність групи осіб викрито та припинено. За клопотанням прокурорів на майно обвинувачених, а саме земельну ділянку, квартиру, приватний будинок й автомобіль, вартість яких складає майже 2 млн грн, накладено арешт.
 
Згідно з санкцією статті їм загрожує ув’язнення на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Мої відео