УКРАЇНА ІНФОРМ

Чотирьом «депутатам народної ради лнр», які отримали мандати в результаті вересневих виборів, повідомлено про підозру

Чотирьом «депутатам народної ради лнр», які отримали мандати в результаті вересневих виборів, повідомлено про підозру

За процесуального керівництва органів прокуратури Луганщини повідомлено про підозру чотирьом так званим «депутатам народної ради лнр першого скликання», які отримали мандати в результаті псевдовиборів у 2023 році.

Їм інкриміновано добровільне обрання до незаконного органу влади створеному на тимчасово окупованій території (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, підозрювані ‒ проросійськи налаштовані мешканці Луганщини, які підтримують ворога ще з 2014 року.

Представляють ворожу політичну партію «єдина росія».

За результатами минулорічних псевдовиборів одного обрано «головою комітету народної ради лнр із законодавства, державного будівництва, місцевого самоврядування, регламентних питань та депутатської етики», ще одна увійшла до складу «комітету народної ради лнр з бюджету, податків та власності».

Інша «депутатка» ‒ одна з керівників луганського регіонального осередку «єдиної росії» та остання курирує Слов’яносербське відділення партії.

Усі особи сприяють «інтеграції» захопленої території Луганщини до рф.

Нагадаємо, що раніше вони притягувались до відповідальності за вчинення ряду злочинів проти основ нацбезпеки України (ч. 2 ст. 110, ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Наразі вирішується питання щодо оголошення їх у розшук та обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео