15 років за ґратами – засуджено агента зс рф, котрий наводив ворожі удари на особовий склад та броньовану техніку ЗСУ

15 років за ґратами – засуджено агента зс рф, котрий наводив ворожі удари на особовий склад та броньовану техніку ЗСУ
309638 ПЕРЕГЛЯДІВ
За публічного обвинувачення прокурорів Донецької обласної прокуратури ухвалено вирок громадянину України за вчинення державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України). Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
У травні 2023 року мешканець м. Костянтинівки підписався на один з проросійських Telegram-каналів. Через деякий час на зв’язок із ним вийшов представник генерального штабу зс рф. Куратор запропонував йому передавати інформацію військового характеру за грошову винагороду.
 
 
Засуджений погодився на пропозицію й почав відправляти співрозмовнику голосові  та текстові повідомлення з даними щодо місць розташування особового складу Збройних Сил України на території населеного пункту. Крім того, поширював інформацію про рух броньованої техніки, реактивних систем залпового вогню й артилерійських установок. 
 
Вказані дані місцевий житель збирав під час цілеспрямованих прогулянок містом. Загалом громадянин встиг передати відомості про 7 локацій. Попри таку старанність, окупанти так і не заплатили завербованому агенту за проведену «роботу».
 
На вирок суду він чекав під вартою. Досудове розслідування - ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Мої відео