На Луганщині поліцейських перевіряють на злагодженість та боєготовність в період посиленого варіанту несення служби

На Луганщині поліцейських перевіряють на злагодженість та боєготовність в період посиленого варіанту несення служби
111694 ПЕРЕГЛЯДІВ

З метою постійної підтримки бойової готовності особового складу поліції Луганщини за наказом начальника ГУНП Сергія Колесника систематично проводяться навчання у всіх територіальних відділах поліції та підрозділах Головного управління.

Так, протягом останніх трьох днів за сигналами «Навчальна тривога» були підняті структурні та територіальні підрозділи поліції. Бійці батальйону поліції особливого призначення ГУНП, співробітники Управління кадрового забезпечення, Управляння інформаційно-аналітичної підтримки, ізолятору тимчасового тримання №2, Сєвєродонецького, Лисичанського, Рубіжанського, Попаснянського, Сватівського, Новоайдарського, Новопськовського та Білокуракинського відділів поліції на світанку отримали сигнал «Навчальна тривога» з одночасним введенням в дію спеціального плану з охорони адміністративної будівлі. Поліцейські негайно прибули у визначений час та зайняли позиції для виконання бойових задач.

Після відпрацювання ввідної, керівниками територіальних підрозділів був проведений стройовий огляд поліцейських, в ході якого було перевірено екіпіровку, тривожні валізи, жетони і службові посвідчення.

 

                                                                                                Відділ комунікації поліції Луганської області

Теги: поліція, поліція луганщини
Мої відео