На Луганщину з робочим візитом прибув Арсен Аваков

На Луганщину з робочим візитом прибув Арсен Аваков
83796 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков спільно з головою Національної поліції України Сергієм Князєвим та очільником ДСНС України Миколою Чечоткіним завітали з робочим візитом на Луганщину.

Перше, куди завітали шановні гості, це нова адміністративна будівля Головного управління Національної поліції в Луганській області. Очільник поліції Луганщини Сергій Колесник провів екскурсію відремонтованою адміністративною будівлею.

Керівництво відомства відвідало новий сучасний ситуаційний центр, чергову частину, нові робочі кабінети та службові приміщення. Майже чотири роки співробітникам поліції приходилось виконувати свої службові обов’язки в орендованих приміщеннях, які були розташовані в різних куточках міста. І лише зараз поліцейські отримали змогу працювати в належних умовах.

У новій конференц-залі була проведена робоча нарада з керівниками структурних підрозділів та галузевих служб Головного Управління національної поліції в Луганській області, під час якої Сергій Князєв вручив поліцейським сертифікати на оргтехніку та багатофункціональні пристрої, які необхідні правоохоронцям для комплектації робочих місць.

Голова Національної поліції Сергій Князєв звертаючись до присутніх у залі, наголосив, що очікує від луганських колег наполегливості у протидії злочинності та, в рамках службових повноважень, протистоянні збройній агресії сусідньої держави.

 

                                                                                                  Відділ комунікації поліції Луганської області

Теги: поліція, поліція луганщини
Мої відео