Керівництво Головного управління Національної поліції в Луганській області привітало ветеранів та пенсіонерів МВС НПУ

Керівництво Головного управління Національної поліції в Луганській області привітало ветеранів та пенсіонерів МВС НПУ
28652 ПЕРЕГЛЯДІВ

Напередодні свята - Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції, в Головному управлінні Національної поліції в Луганській області в актовій залі вітали ветеранів - правоохоронців, які впродовж багатьох років свого життя з честю та гідністю стояли на захисті прав та свободи українського народу, захищаючи від протиправних посягань та злочинності.

Розпочались урочистості з привітального слова заступника начальника ГУНП Віталія Костенка, який від імені очільника поліції Луганщини Сергія Колесника та усього особового складу побажав ветеранам здоров’я, миру та добра, а також відзначив, що ветеранські організації проводять потужну роботу серед молодого покоління поліцейських у всіх відділах поліції.

За незмінною традицією шановні ветерани були нагороджені відзнаками та нагородами. Листи подяки «За багаторічну сумлінну службу, вірність українському народу та з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС та НПУ» та пам’ятні медалі «100 років на варті правопорядку», які отримали ветерани сьогодні, залишать у їх серцях та душах гордість за те, що молоде покоління правоохоронців продовжує їх розпочату нелегку справу боротьби зі злочинністю, і приємні спогади про сьогоднішнє свято.

Святковий настрій подарував присутнім поліцейський ансамбль «Патруль». Пісні у виконанні талановитих артистів не залишили байдужими жодного присутнього в залі – усі щиро посміхались та підспівували українські пісні.

Ветерани були приємно вражені урочистим дійством та щиро подякували правоохоронцям за організацію свята й теплі привітання.

                                                                 

                                                    Відділ комунікації поліції

в Луганській області   

Теги: поліція, поліція луганщини, день ветеранів МВС НПУ
Мої відео