Справедливість відновлено: на Буковині ув'язнено двох молодиків за хуліганство та вбивство з необережності

Справедливість відновлено: на Буковині ув'язнено двох молодиків за хуліганство та вбивство з необережності
141043 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

У жовтні 2017 року двоє жителів с. Купка Глибоцького району Чернівецької області, взявши з собою мисливську рушницю, на транспортному засобі іноземної реєстрації прибули на територію села Корчівці.

 

Проїжджаючи по селу 30-річний водій, з хуліганських мотивів, вистрілив в припаркований біля Будинку культури транспортний засіб,пошкодивши ліву шину, після чого поїхав в напрямку села Купка.

 

Прибувши у своє село, 18-річний пасажир з тієї ж гладкоствольної мисливської рушниці, з необережності вистрілив в 44-річного односельця, чимспричинив йомутілесні ушкодження несумісні з життям.

 

Вироком Сторожинецького районного суду від 18.04.2019 30-річного чоловіка визнано виннимза ч. 4 ст. 296 (хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї) та призначено покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі, а його 18-річного товариша за вбивство з необережності засуджено до 4 років позбавлення волі.

 

Однак, на підставі ст. 75 КК України суд першої інстанції звільнив зловмисників від відбування покарання з випробуванням, якщо вони протягом трьохрічного іспитового строку не вчинять нового злочину.

 

З вказаним рішенням прокуратура категорично не погодилась та оскаржила його в суді апеляційної інстанції.

 

Чернівецький апеляційний суд погодився з доводами прокурора, скасував вирок суду  першої інстанції та ухвалив новий, яким засудив молодиків до реальної міри покарання у виді трьох років позбавлення волі.

 

Прес-служба прокуратури Чернівецької області

 

Мої відео