До 7,5 років позбавлення волі засуджено чернівчанина за розбійний напад

До 7,5 років позбавлення волі засуджено чернівчанина за розбійний напад
85045 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Чернівецька місцева прокуратура підтримала обвинувачення  у кримінальному провадженні відносно 55-річного мешканця Чернівців за фактом вчинення ним розбійного нападу.

Слідством встановлено, що в жовтні 2017 рокуобвинувачений, діючи у попередній злочинній змові з особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, незаконно проникли в квартиру 67-річної чернівчанки, приховуючи обличчя підзаздалегідь підготовленими масками,погрожуючи зброєю зв'язали потерпілу та, застосовуючи фізичне насильство, заволоділи її грошовими коштами в сумі 1500 гривень.

 

В цей же час до квартири зайшов родич потерпілої, побачивши осіб у масках і зі зброєю, викликав поліцію, у зв’язку з чим правопорушники втекли з місця скоєння злочину на автомобілі «BMW 525» із заміненим реєстраційним номерним знаком.

 

Під час судового розгляду підсудний свою вину не визнав та просив суд його виправдати, однак, в сторони обвинувачення було достатньо доказів причетності чоловіка до інкримінованого йому злочину.

 

Шевченківський районний суд м. Чернівці погодився з доводами прокурора та засудивзловмисника до 7 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна, крім житла.

 

Рішення суду ще не набрало законної сили.

 

Пресслужба прокуратури Чернівецької області

 

Мої відео