Поліцейські Полтавщини отримали 8 нових службових автомобілів

Поліцейські Полтавщини отримали 8 нових службових автомобілів
36764 ПЕРЕГЛЯДІВ

На виконання обласної Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 рр. підрозділам Нацполіції в області передано 8 нових службових автомобілів.

Ключі від них правоохоронцям вручили голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, начальник поліції Полтавщини Андрій Замахін та голова обласної ради Олександр Біленький.

5 автівок придбали за кошти обласного бюджету, одну машину купила Котелевська РДА, 2 службових автомобілі передало Міністерство Внутрішніх справ України.

Службовий автомобіль FORD Transit використовуватимуть для конвоювання спецконтингенту затриманих осіб. Renault Trafic отримав батальйон поліції особливого призначення. Таку ж машину матиме й центр забезпечення підрозділів поліції. 4 службових авто з них два Renault Duster і два Renault Sandero поповнили чергові частини відділів поліції Миргородського, Глобинського, Котелевського, Хорольського районів. Управління превентивної діяльності для роботи відділу охорони публічного порядку матиме відтепер автомобіль SKODA Octavia.

«Приємно, що кошти, передбачені цільовою обласною програмою, спрямовано за призначенням. Будемо і надалі допомагати Нацполіції, покращувати їхню материіально-технічну базу. Впевнений, – це обов’язково призведе до покращення рівня безпеки і порядку в області», – зазначив Олег Синєгубов.

Мої відео