Прокуратура направила до суду кримінальне провадження стосовно службових осіб органу державної виконавчої служби

Прокуратура направила до суду кримінальне провадження стосовно службових осіб органу державної виконавчої служби
23314 ПЕРЕГЛЯДІВ
Херсонською місцевою прокуратурою направлено до суду кримінальне провадження за фактом порушення законодавства, що регулює діяльність державних виконавців при виконанні судових рішень.
В ході досудового розслідування встановлено, що посадовими особами державної виконавчої служби одного з районів у м. Херсоні в порушення вимог Закону України «Про виконавче провадження», вчинено дії, що призвели до незаконного відчуження корпоративних прав власників підприємства забудовника вартістю 600 тис. грн. Вказане підприємство-забудовник мало побудувати квартири для мешканців міста, втім через дії посадовців виконавчої служби понад 20 осіб тепер позбавлені права на власне житло.
Дії посадових осіб кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), у разі доведеності вини їм загрожує покарання від 3 до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Прес-служба прокуратури Херсонської області
Мої відео