Черговий удар по криміналу на Миколаївщині: місцеве СБУ на чолі із Віталієм Герсаком прикрило «лавочку» із незаконного видобутку корисних копалин!!! Хто наступний…

Черговий удар по криміналу на Миколаївщині: місцеве СБУ на чолі із Віталієм Герсаком прикрило «лавочку» із незаконного видобутку корисних копалин!!! Хто наступний…
17409 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як не новина, так Миколаївська область – центр криміналітету, саме так описав свого часу Президент України Володимир Зеленський. Незабаром цей регіон будуть називати одним із найблагополучніших, адже призначений у вересні 2019року керівник СБУ Віталій Герсак прикладає максимум зусиль аби побороти злочини кримінальних авторитетів у даній області.

Цього разу Віталій Анатолійович із підпорядкованим йому управлінням СБУ Миколаївщини знову завдав нищівного удару по злочинності регіону. Він діє чітко виконуючи вказівки керівництва Держави та Служби безпеки України, а головне в рамках чинного Законодавства. Так, у ході забезпечення сталого функціонування об’єктів критичної інфраструктури у сфері надрокористування регіону щодо протидії загрозам у сфері економічної безпеки, в рамках кримінального провадження зареєстрованого за ознаками ч. 2 ст. 240 КК України, викрито протиправний механізм, спрямований на виснаження державних природних ресурсів шляхом порушення норм чинного Законодавства у сфері видобування корисних копалин.

Віталій Герсак встановив, що службові особи одного з кар’єрів, який розташований у Первомайському районі, зловживаючи службовим становищем здійснюють незаконний видобуток корисних копалин без фіксації об’ємів в маркшейдерській документації з ухиленням від сплати податків та інших обов’язкових платежів. Відповідно 3 квітня цього року з метою недопущення подальшого здійснення незаконного видобутку корисних копалин, на підставі відповідної ухвали суду - співробітниками УСБУ в Миколаївській області накладено арешт на техніку, яка використовувалась під час незаконного видобутку сировини на кар’єрі.

Варто відзначити, що це вже не перший за крайній тиждень судовий арешт майна, що використовувалось для злочинних діянь. Нещодавно ЗМІ вже повідомляли, що також під керівництвом Герсака та прокуратурою було викрито підпільний цех ТОВ "МІГ - НАФТА". У ході слідчих дій вилучили 150 тон дизельного палива, 100 тон бензину, 20 тон бензино-лігроїнової фракції, металеві ємкості від 3 до 75 метрів кубічних, 14 автозаправних колонок та обладнання для виготовлення паливно-мастильних матеріалів, що оцінюється орієнтовно у 8млн.грн. Відповідно, по цій справі було відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 204 ККУ. А 28 березня майно було заарештоване згідно судового рішення. Давно є  зрозумілим те, що цей бізнес пов’язаний з добре відомим кримінальним авторитетом на прізвисько «Мультик», Михайлом Титовим.

Центральне керівництво СБУ і місцеве населення відзначають, що з призначенням на посаду керівника СБУ Миколаївщини  Віталія Герсака в області ведеться не показова, а реальна боротьба із криміналітетом, нарешті усі хто повинен, отримає по заслугах.   

  ">

 

 

Теги: СБУ Миколаївщини ,Віталій Герсак ,Володимир Зеленський ,Служба безпеки України,кримінал ,злочин

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео