Військова прокуратура викрила міжрегіональне злочинне угрупування, яке займалося незаконним продажом вибухових речовин

Військова прокуратура викрила міжрегіональне злочинне угрупування, яке займалося незаконним продажом вибухових речовин
32067 ПЕРЕГЛЯДІВ

   15.07.2020 за процесуального керівництва військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України викрито міжрегіональне злочинне угрупування, яке незаконно реалізовувало вибухові речовини через мережу Інтернет. До злочинного угруповання входили мешканці Сумської, Херсонської, Полтавської, Львівської областей та міста Києва.

   Викриття вказаного злочинного угрупування відбулося за оперативного супроводу співробітників Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в Житомирській області області, слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

   Під час досудового розслідування правоохоронцями проведено комплекс негласних слідчих (розшукових) дій, в тому числі й оперативних закупок вибухової речовини, а саме – пороху, у загальній кількості 25 кілограм.
Наразі спільною міжрегіональною слідчо-оперативною групою проводяться 25 обшуків у 5 областях України, в тому числі на одному із підприємств Державного концерну «Укроборонпром» та інших приватних підприємствах-посередниках. Також проводяться санкціоновані судом обшуки за адресами мешкання 9 фігурантів кримінального провадження, їх гаражних й складських приміщеннях та транспортних засобах.

   На даний час в ході обшуків вилучено понад 200 кілограм пороху та службову документацію із чорновими записами про незаконний збут вибухових речовин упродовж останніх 3 років, а також готівкові кошти в сумі понад 100 тисяч гривень та 23 тисячі доларів США.

   Згідно із ч.1 ст 263 ККУ фігурантам загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

 

Теги: викрито міжрегіональне злочинне угрупування,Військова прокуратура ,Центральний регіон України,вибухові речовини

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео