На Херсонщині прокуратура наполягає на відстороненні від посади держреєстратора, який заподіяв збитки державі на понад 1,8 млн грн

На Херсонщині прокуратура наполягає на відстороненні від посади держреєстратора, який заподіяв збитки державі на понад 1,8 млн грн
280309 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокуратурою Херсонської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно державного реєстратора однієї з сільських рад Херсонської області за фактом несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах, що заподіяло значну шкоду (ч. 3 ст. 362 КК України). Нещодавно йому повідомлено про підозру.


За даними слідства, посадовець у грудні минулого року, маючи доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, незаконно змінив відомості про власника двох земельних ділянок загальною площею понад 80 гектарів розташованих у Скадовському районі Херсонської області. Це призвело до вибуття вказаної землі із державної власності та заподіянні збитків на понад 1,8 млн грн.


Наразі прокуратурою Херсонської області подано апеляційну скаргу на рішення Херсонського міського суду, яким фігуранту обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, а також відмовлено у клопотанні щодо відсторонення від посади.
Санкція інкримінованої статті передбачає покарання від трьох до шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Пресслужба прокуратури Херсонської області

Мої відео