У Херсоні судитимуть посадовців, які спричинили збитки ОСББ на понад 1,5 млн грн

У Херсоні судитимуть  посадовців, які спричинили збитки ОСББ на понад 1,5 млн грн
100 ПЕРЕГЛЯДІВ

Херсонською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно державного реєстратора відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Херсонської міської ради за фактом зловживання своїми повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2, ч. 3, ст. 365-2 КК України) та директора товарної біржі за фактом службового підроблення (ч. 2 ст. 366 КК України).
Установлено, що у лютому 2018 року державний реєстратор, зловживаючи своїми повноваженнями з метою отримання неправомірної вигоди для іншої фізичної особи та порушуючи діюче законодавство, зареєструвала за особою право власності на нежитлові приміщення. Їх загальна площа понад 150 кв.м і розташовані в одній із новобудов середмістя Херсона.
У свою чергу, директор товарної біржі, зловживаючи своїм службовим становищем, склав та видав технічний паспорт із завідомо неправдивими відомостями та засвідчив його своїм підписом та печаткою біржі.
Через такі протиправні дії фігурантів юридичній особі (ОСББ) спричинено збитки на суму понад 1,5 млн грн.
Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт скеровано до Херсонського міського суду для розгляду по суті.

Пресслужба прокуратури Херсонської області

Мої відео