8 років ув’язнення дезертиру та терористу: вирок суду за обвинувачення військової прокуратури

8 років ув’язнення дезертиру та терористу: вирок суду за обвинувачення військової прокуратури
24623 ПЕРЕГЛЯДІВ

   10.09.2020 суд заочно засудив військовослужбовця ЗС України за контрактом за дезертирство та подальшу участь у терористичній організації.

   Державним обвинувачем – військовою прокуратурою Полтавського гарнізону Центрального регіону України доведено у суді, що наприкінці 2014 року солдат ЗСУ, військовослужбовець військової служби за контрактом однієї з військових частин не з’явився вчасно із звільнення на службу та виїхав за межі державного кордону на територію Російської Федерації.

   В подальшому, у вересні 2015 року, вказана особа прибула на територію Луганської області, вступила до лав терористичної організації «ЛНР» та прийняла участь у її діяльності. Встановлено, що упродовж вересня 2015 – лютого 2016 років, дезертир неодноразово хизувався на інтернет сторінках соціальних мереж у військовій формі одягу зразка незаконних збройних формувань терористичної організації «ЛНР», зі зброєю та боєприпасами, на фоні символіки Російської Федерації та псевдореспубліки «ЛНР», а також своєю приналежністю до одного з незаконних збройних формувань терористичної організації «ЛНР», а саме – так званого «Луганского округа донских казаков Всевеликого Войска Донского». Перебування зрадника було зафіксоване поблизу населених пунктів: Шимшинівка, Первомайськ, Березівське, Алмазна, Кам’яний Пласт, Петрово-Красносілля Луганської області.

   Стороною обвинувачення доведено, що він брав участь у бойових зіткненнях та інших диверсійних заходах членів терористичної організації «ЛНР», спрямованих проти військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових і правоохоронних формувань України, а також її мирного населення.

   Київський районний суд м. Полтави повністю погодився з доказами, наданими військовою прокуратурою та визнав фігуранта винним за ч. 1 ст. 408, ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.
 
   Вироком суду за дезертирство та участь у терористичній організації обвинуваченому призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Теги: Військова Прокуратура,військова прокуратура Полтавського гарнізону,вирок суду,зрадник,дезертир,ЛНР,незаконні збройні формування,8 років позбавлення волі
Мої відео