За втручання прокуратури Міністерству оборони повернуто понад 900 тисяч гривень

За втручання прокуратури Міністерству оборони повернуто понад 900 тисяч гривень
179684 ПЕРЕГЛЯДІВ

   28.09.2020 року апаратом Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону забезпечено реальне виконання рішення Господарського суду м. Києва щодо стягнення з одного з дочірніх підприємств ДП «Укрспецекспорт» штрафних санкцій за порушення умов державного контракту, укладеного з Міністерством оборони України на поставку продукції.

   В порушення умов вказаного контракту, виконавцем допущено прострочення терміну поставки продукції військового призначення та, у подальшому, проігноровано визнання претензій Міністерства оборони України, якими оборонне відомство вимагало повідомити про стан виконання умов контракту та остаточну дату поставки замовлених виробів.

   Враховуючи вищенаведені обставини, з метою захисту інтересів держави, порушення яких полягає у несвоєчасному постачанні оборонному відомству військового майна, техніки, обладнання та продукції спеціального призначення за умовами державного контракту, спецпрокуратурою скеровано позовну заяву до Господарського суду м. Києва. Таким чином, до Державного бюджету забезпечено надходження коштів на загальну суму 909 тис. грн.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,подано позов,захист інтересів держави,реальне виконання,рішення суду,900 тисяч гривень,Господарський суд
Мої відео