На Луганщині з дружнім візитом команда рівненських поліцейських

На Луганщині з дружнім візитом команда рівненських поліцейських
55298 ПЕРЕГЛЯДІВ

В рамках проекту «Схід та Захід ЄДИНІ» до Луганської області завітали наші дорогі гості - поліцейські Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

Тепла зустріч друзів продовжилась ознайомленням колег з роботою поліції Луганщини з екскурсії по тренінговому центру ГУНП в Луганській області. Рівненські поліцейські змогли побачити на власні очі в яких умовах проходять початкову підготовку майбутні поліцейські та за яких умов луганські поліцейські вдосконалюють свої навички.

Тренінговий центр оснащений сучасним обладнанням, навчальними класами, спортивним й тренажерним залами та навіть має свій стрілецький тир і боксерський ринг. На базі центру гостям продемонстрували тактичне містечко, де проводяться заняття з використанням різних видів зброї, відпрацьовуються та моделюються різноманітні ситуації, які можуть виникати під час несення служби.

Після тренінгового центру делегація відвідала Лисичанський відділ поліції, де ознайомилися з особовим складом поліції, подивилась в яких умовах працюють лисичанські поліцейські та відвідали спортивний комплекс, який находиться на базі відділу поліції. Наразі, поки на Луганщині проводиться АТО, цей спортивний зал тимчасово використовується як місце дислокації батальйону «Скіф» ГУНП в Запорізькій області, які допомагають луганським поліцейським здійснювати охорони публічної безпеки та забезпечувати правопорядок в області.

Після м. Лисичанська керівництво поліції Луганщини організувало гостям екскурсію на шахту ім. Мельникова. Дуже багато вражень було у поліцейських Рівненщини, які у спеціальному шахтарському костюмі з усіма необхідними засобами безпеки та під чітким наглядом спеціалістів, спустилися в лаву. Поліцейські «піднявшись на гора» були вражені побаченим.

Закінчився день тим, що всі зморені, втомлені, але задоволені спілкуванням та побаченим розмістилися в готелі, де їм належить гарно відпочити та набратися сил, бо вже завтра їх очікує змагання з рукопашного бою, де вони продемонструють свою майстерність, професійність, силу та мужність.

Побажаємо поліцейським-спортсменам і завтра на змаганнях не тільки здобути перемогу, а поспілкуватися й обмінятися спортивними напрацюваннями.

Відділ комунікації поліції

Луганської області

Теги: луганські поліцейські, майбутні поліцейські, рівненські поліцейські, гунп в луганській області, поліція луганщини, тренінговий центр, рівне, луганщина, поліція, схід та захід єдині

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео