Поліція Луганщини провела навчання з затримання озброєних злочинців та звільнення заручника

Поліція Луганщини провела навчання з затримання озброєних злочинців та звільнення заручника
220773 ПЕРЕГЛЯДІВ
Виявлення місцезнаходження, переслідування, блокування, перемовини, затримання злочинців та визволення заручниці – сценарій сьогоднішньої навчальної спецоперації, яку, з метою відпрацювання злагодженості та координації дій підрозділів поліції в разі виникнення надзвичайної ситуації, провели поліцейські Луганщини у м. Сєвєродонецьк. Сьогодні, о 12 годині на спец-лінію «102» надійшла «вводна» про те, що двоє озброєних чоловіків на одній з оптових баз міста викрали жінку та на автомобілі втекли з місця події. Негайно, на території Сєвєродонецька та прилеглих районів було введено плани «Сирена» та «Заручник», сформовано ситуаційний центр, перекрито виїзди з міста та розіслано орієнтування прикмет злочинців, заручниці та транспортного засобу всім підрозділам поліції. Вже за 15 хвилин, після отримання повідомлення, екіпаж Управління патрульної поліції Луганської області виявив автомобіль, що співпадав з орієнтуванням та розпочав його переслідування. В цей же час з числа співробітників ГУНП в Луганській області, батальйону поліції особливого призначення ГУНП, батальйону «Луганськ-1», Сєвєродонецького відділу поліції та приданих сил були сформовані та озброєні групи захоплення, оточення та блокування, які після виведення автомобілю злочинців за межі міста розпочали активні дії з визволення заручниці та затримання злочинців. Спершу на зв’язок до злочинців, які розуміючи неможливість покинути місто, забарикадувалися у будівлі покинутої АЗС, вийшов парламентар. Викрадачі повідомили, що вимагають гроші та броньований автомобіль з супроводом до тимчасово окупованої території. Враховуючи агресивність злочинців, які для залякування стріляли у бік парламентаря, та небезпеку для заручниці, керівником операції було прийняте рішення про введення та реалізацію плану «Грім». Для затримання правопорушників на місце блокування прибули співробітники «КОРД». До захопленої будівлі виїхав броньований спецавтомобіль «Варта» зі спецпризначенцями. Лічені хвили знадобились КОРДівцям для проникнення до будівлі, затримання злочинців та звільнення заручниці. По завершенні спецоперації кінологи та вибухотехніки ретельно обстежили приміщення АЗС та автомобіль злочинців, після чого слідчо-оперативна група провела огляд місця події та вилучила зброю та інші речові докази злочинних дій викрадачів. Загальна оцінка дій поліцейських є задовільною, про що свідчить визволення заручниці та затримання злочинців. Проте керівництву поліції Луганщини належить вивчити та проаналізувати дії кожної групи та кожного правоохоронця аби в подальшому довести їх до досконалості. Відділ комунікації поліції Луганської області

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео