З початку року державні виконавці Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) повернули 65,5 мільйонів гривень заборгованої заробітної плати

З початку року державні виконавці Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) повернули 65,5 мільйонів гривень заборгованої заробітної плати
56109 ПЕРЕГЛЯДІВ

Навантажили роботою і не заплатили: як захисти трудові права.
Ваше право на працю реалізується укладанням трудового договору. Це перший документ, який передбачає ряд соціальних гарантій.
Відтак, трудовий договір — це угода між працівником і роботодавцем, якою передбачено зобов’язання працівника виконувати покладену на нього роботу, дотримуватися правил трудового розпорядку, а роботодавець — забезпечити належні умови праці та вчасно виплачувати заробітну плату.
Тож пам’ятайте, офіційне працевлаштування – гарантія виплати зароблених коштів.

Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом (ст. 43 Конституції України). Працівник має право на оплату своєї праці на підставі укладеного трудового договору (ст. 21 Закону України «Про оплату праці»).
Невиплата заробітної плати та несплата аліментів — це одні з найболючіших соціальних проблем держави, тому державні виконавці приділяють особливу увагу даному питанню.
З початку року державні виконавці Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) повернули 65,5 мільйонів гривень заборгованої заробітної плати.
Пам’ятайте, офіційне працевлаштування – гарантія виплати зароблених коштів.
Кілька простих кроків, які допоможуть знайти надійного роботодавця:
- Для початку перевірте документи компанії, уточніть, чи має фірма ліцензію. Чи працює компанія та у якому вона статусі можна дізнатись у відкритому реєстрі: https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch.
- Запитайте точну адресу, де буде проходити співбесіда. Перевірте чи співпадає вона із фактичною адресою підприємства. Не погоджуйтесь на роботу, якщо вам не дають конкретних відповідей.
- Необхідно перевірити інформацію про роботодавця: подивитися його сайт, перевірити адресу фірми, зателефонувати за вказаним телефоном та переконатись, що компанія дійсно працює.
- Будь-який відповідальний роботодавець попросить пред’явити оригінали документів, але в особову справу йдуть тільки копії. Якщо Ви уже погодились на підробіток та навіть, якщо впевнені у добросовісності роботодавця, варто запросити в нього дозвільні документи. Якщо їх немає – на роботу не погоджуйтесь. Ви ніяк не захищені.
- Підтримуйте постійний контакт з рідними, розповідаючи їм про свої плани та те, що з Вами відбувається. Часом багато-хто вірить обіцянкам та до кінця не усвідомлює, що з ним відбувається. Також бажано домовитися з рідними про кодове слово, яке ви зможете застосувати у разі небезпеки.
- Якщо фірма не зареєстрована, але є люди, які представляються її працівниками. Як правило - це шахрайська схема, якщо Вам вдалось виявити, що компанія не зареєстрована, а з Вами зв'язуються її "представники", бажано спробувати дізнатись будь-які дані про цих осіб, які б допомогли правоохоронним органам у їх пошуку. Та звісно ж звернутися до відповідних правоохоронних органів (поліція, прокуратура).

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео