Генеральний прокурор Ірина Венедіктова вручила відзнаки працівникам Донецької обласної прокуратури та привітала з одержанням квартир

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова вручила відзнаки працівникам Донецької обласної прокуратури та привітала з одержанням квартир
190549 ПЕРЕГЛЯДІВ

У четвер, 3 грудня 2020 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова привітала колектив Донецької обласної прокуратури з професійним святом. Участь у заході взяли Маріупольський міський голова та представники правоохоронних органів області.

«Ваш прокурорський колектив показав дійсно ефективну та злагоджену роботу. Минуло п’ять місяців, як ми зустрічалися тут на розширеній оперативній нараді з керівниками правоохоронних органів. Тоді ми визначили основні напрями запобігання і протидії злочинності в умовах збройного конфлікту та тимчасової окупації окремих районів Донеччини. Та наша зустріч не пройшла даремно – запроваджено системну роботу правоохоронців області із виявлення та документування стійких злочинних угруповань, які організовують торгівлю зброєю, яка до цього фактично не велася. Як результат, припинено майже 130 спроб вивозу зброї, боєприпасів та вибухових речовин», - підкреслила Генпрокурор.

З нагоди професійного свята Генеральний прокурор вручила працівникам Донецької обласної прокуратури відомчі заохочувальні відзнаки: нагрудні знаки «Почесний працівник прокуратури України» та «За сумлінну службу в органах прокуратури», а також грамоти Генерального прокурора та подяку від Прем’єр-міністра України.

Ще 10 прокурорів отримали сертифікати на квартири у рамках спільної регіональної програми Донецької обласної державної адміністрації та Маріупольської міської ради. Усі новосели – внутрішньо переміщені особи, які присвятили службі в органах прокуратури понад 10 років свого життя.

«Ви працюєте в надзвичайно складних умовах, тому бажаю вам ще більше стійкості, незламності, сили духу, невпинно заслуговувати довіру людей. А ще - щоб гордість за свою професію була підкріплена і морально, і матеріально», - побажала працівникам прокуратури Донеччини Генпрокурор.

Ірина Венедіктова подякувала прокурорам за високу якість реалізації конституційних функцій у сфері протидії злочинності та забезпечення системного збору доказів військової агресії Російської Федерації, які можуть бути представлені до Міжнародного кримінального суду, а також за виявлення і припинення проявів антидержавної діяльності, запобігання спробам дестабілізації та тероризму.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео