Служба судової охорони взяла під свій захист ще чотири судові установи

225403 ПЕРЕГЛЯДІВ


Сьогодні, 7 грудня, ще чотири установи системи правосуддя держави перейшли під охорону Служби судової охорони.
На Слобожанщині співробітники Служби взяли під свій захист Ізюмський міськрайонний суд Харківської області. Цей суд став 24-м об’єктом судової влади області, що перейшов під охорону Служби судової охорони.
Під час процедури взяття установи під охорону начальник Територіального управління Служби у Харківській області полковник Служби судової охорони Андрій Марущенко представив колективові суду охоронців Феміди, які віднині охоронятимуть та підтримуватимуть громадський порядок у будівлі суду.
Також полковник Служби судової охорони Андрій Марущенко провів низку робочих зустрічей, зокрема з головою та керівником апарату Ізюмського міськрайонного суду, головою Ізюмської міськради та представниками силових структур міста.
А на Закарпатті судові охоронці розпочали несення служби в Берегівському районному суді Закарпатської області.
Вітаючи в стінах судової установи співробітників Служби, начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України в Закарпатській області Олександр Кошинський зазначив, що віднині в Берегівському районному суді буде набагато безпечніше.
До слів привітання долучився й голова суду Іван Ільтьо, який побажав судовим охоронцям добрих робочих буднів і висловив сподівання, що зміна організації охорони суду виправдає всі сподівання.
- Наші співробітники пройшли гарний вишкіл та готові самовіддано захищати всіх учасників судових процесів, - зазначив начальник Територіального управління Служби у Закарпатській області полковник Служби судової охорони Роман Мушак.
Берегівський районний суд став одинадцятою установою судової влади регіону, безпеку якої забезпечує Служба судової охорони.
На Дніпропетровщині 22-й орган судової влади області, Красногвардійський районний суд, відсьогодні охороняється Службою.
Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області полковник Служби судової охорони Сергій Швачка представив керівництву і працівникам апарату суду особовий склад, який здійснюватиме охорону та безпеку установи.
- Нарешті й ми дочекалися того часу, коли Красногвардійський суд перейшов під охорону співробітників Служби, які здатні забезпечити охорону та громадський порядок у нашому суді. Впевнений, що відсьогодні громадяни та судді будуть відчувати себе в повній безпеці, - зазначив голова суду Костянтин Дружинін.
А на Миколаївщині Служба взяла під свою охорону дванадцяту судову установу – Новоодеський районний суд Миколаївської області.
За доброю традицією Служби судової охорони, жіночим колективам прийнятих під охорону судових установ подарували квіти.
Наразі під охороною Служби вже перебувають 458 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає понад 1300 судових охоронців.

Теги: Служба судової охорони,ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео