Домагався до підопічної, а на відмову погрожував зброєю та побив

Домагався до підопічної, а на відмову погрожував зброєю та побив
60272 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Дніпрі головний лікар дитячої обласної стоматологічної лікарні домагався до своєї підопічної, а після того як вона відповіла відмовою - побив на погрожував зброєю.

Ще рік потому дівчина стала помічати дивну поведінку до себе зі сторони Віталія Шевцова. Після того як він відкрито почав домагатися, а підопічна навідріз йому відмовила, то найближчим часом була звільнена з роботи. Офіційна причина - прогули та неявка на робоче місце.

Однак Шевцова це не дуже зупиняло й він вирішив діяти ще рішуче. Цього ж року, 9 листопада, він відслідкував колишню співробітницю та побив прямо біля її будинку. Потім суворо погрожував пістолетом та навіть вкусив. На щастя, сусіди помітили все, що відбувалося та негайно викликали поліцію.

Не дивлячись на це, лікар і надалі погрожував дівчині аби та не писала заяву. Втім, вона таки поскаржилась правоохоронним органам і вони відкрили кримінальне провадження. Проте, як повідомляє один із правоохоронців на власній сторінці у Фейсбук, то поліція каже ніби їм невідомий нападаючий. Також додав, що Шевцов зовсім не визнає своєї вини. Надто впевнений у своїй безнаказаності й вважає, що це абсолютна норма піднімати на жінку руку, тим більше такій поважній особі. В свою чергу, потерпіла точно знає, що чоловік таки понесе відповідальність за всі погрози їй та її сім*ї.

Не менш цікавим виявився той факт, що в Дніпропетровській облраді, на балансі якої існує стоматологія, ніяким чином не реагують на те, що трапилось. Віталій Шевцов, в свою чергу, продовжує очолювати дитячу стоматологічну клініку й буде це робити якмінімум до тих пір, поки не закінчиться слідство. Або місцева влада дійсно не знає про реальний стан ситуації, або просто “закриває очі” й перекладає відповідальність на правоохоронні органи.

Нагадуємо, що Віталій Шевцов одружений та має доньку, хоча це, мабуть, мало його спиняло в той час як домагався до своєї підопічної.

Теги: правоохоронні органи,домагання,Кримінал

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео