Керівник Херсонської обласної прокуратури Володимир Калюга поінформував на сесії обласної ради про результати роботи органів прокуратури за 2020 рік

Керівник Херсонської обласної прокуратури Володимир Калюга поінформував на сесії обласної ради про результати роботи органів прокуратури за 2020 рік
6582 ПЕРЕГЛЯДІВ

У п’ятницю, 5 лютого 2021 року, керівник Херсонської обласної прокуратури Володимир Калюга відповідно до вимог Закону України «Про прокуратуру» виступив перед депутатами та представниками засобів масової інформації на IV сесії Херсонської обласної ради та поінформував про діяльність органів прокуратури регіону в 2020 році, окресливши основні напрямки роботи та досягнення в них.

Розпочинаючи виступ очільник прокуратури назвав чинники, що вплинули на роботу прокуратури торік – це реформування органів прокуратури, проведення атестацій працівників, створення обласних прокуратур. Він зазначив, що найближчим часом розпочнуть роботу окружні прокуратури, яких в області планується 6 – Генічеська, Каховська, Бериславська, Олешківська, Скадовська, Херсонська.

Незважаючи на всі ці процеси, забезпечено на належному рівні ефективне виконання покладених функцій та завдань.

Керівник обласної прокуратури відмітив, що завдяки ефективній координації діяльності органів правопорядку у сфері протидії злочинності на 18,6 % зменшилась кількість облікованих кримінальних правопорушень, на 15,5% - особливо тяжких злочинів, на 6,5% - тяжких. Сталою є тенденція до зменшення крадіжок, грабежів, шахрайств, розбійних нападів, вимагань.

Також очільник регіональної прокуратури наголосив, що прокуратура активно відстоює інтереси держави та територіальних громад області у сфері захисту державного та комунального майна представницькими заходами. Як наслідок, стягнуто коштів та повернуто державі майна на суму 150 млн грн.

Підсумовуючи, Володимир Калюга зазначив, що прокуратура є відкритою для діалогу і подальшої співпраці з органами влади, місцевого самоврядування та надалі буде вживати заходи для забезпечення законності в регіоні.

Після виступу у сесійній залі відповів на запитання депутатів обласної ради.

Пресслужба Херсонської обласної прокуратури 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео