Судові охоронці Рівненщини забезпечили безпеку розгляду резонансної справи: не дозволили пронести до суду пістолети, ніж, дерев’яні палиці Судові охоронці Рівненщини забезпечили безпеку розгляду резонансної справи: не дозволили пронести до суду пістолет

Судові охоронці Рівненщини забезпечили безпеку розгляду резонансної справи: не дозволили пронести до суду пістолети, ніж, дерев’яні палиці   Судові охоронці Рівненщини забезпечили безпеку розгляду резонансної справи: не дозволили пронести до суду пістолет
9034 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом 9-10 лютого колегія суддів Кузнецовського міського суду Рівненської області оголошувала вирок щодо чотирьох місцевих мешканців, які обвинувачувалися у скоєнні особливо тяжких злочинів: умисному вбивстві та незаконному поводженні зі зброєю.
Цей судовий процес викликав великий суспільний резонанс не тільки в Кузнецовську, а й у всій Рівненській області. Попри те, що Кузнецовський міський суд поки не перебуває під охороною Служби судової охорони, керівництво Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області відгукнулося на прохання голови суду щодо посилення охорони судової установи на час проведення цього резонансного процесу.
Протягом двох днів спецпризначенці Служби судової охорони здійснювали пропускний режим до судової установи, перевірку учасників судового процесу та відвідувачів на наявність заборонених предметів, забезпечували громадський порядок у залі судового засідання.
Побоювання керівництва суду щодо можливих порушень громадського порядку під час оголошення вироку обвинуваченим були не марні. За два дні судового процесу співробітники підрозділу швидкого реагування Рівненського територіального управління Служби судової охорони не дозволили пронести до приміщення суду три травматичні пістолети, ніж, дві дерев’яні палиці та балончик сльозогінного дії.
Крім того, судові охоронці припинили хуліганські дії містянина, який нецензурно висловлювався в приміщені суду. Працівники поліції, що прибули до суду на виклик судових охоронців, склали на лихослова адміністративні матеріали за статтею 173 КУпАП.


Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео