Під головуванням керівника Херсонської обласної прокуратури відбулася оперативна нарада з обговорення підсумків роботи органів прокуратури області за 2020 рік

Під головуванням керівника Херсонської обласної прокуратури відбулася оперативна нарада з обговорення підсумків роботи органів прокуратури області за 2020 рік
6020 ПЕРЕГЛЯДІВ

9 лютого 2021 року керівник Херсонської обласної прокуратури Володимир Калюга провів оперативну нараду з обговорення підсумків роботи органів прокуратури області за 2020 рік.

У нараді взяли участь заступники керівника обласної прокуратури, керівники структурних підрозділів обласної прокуратури, а також керівники місцевих прокуратур та їх заступники.


Керівник обласної прокуратури зазначив, що завдяки вжитим спільним скоординованим з правоохоронними органами заходам вдалося дещо стабілізувати криміногенну ситуацію. Як наслідок, в області на 18,6 % зменшилась кількість усіх облікованих кримінальних правопорушень, на 15,5% - особливо тяжких злочинів, на 6,5% - тяжких, на 20,7 % - злочинів проти власності. Менше вчинено злочинів групою осіб, у стані алкогольного сп’яніння, рецидивних.

У минулому році посилено роботу правоохоронних органів у протидії корупційним правопорушенням, у бюджетній, земельній сфері, сфері незаконного обігу підакцизних товарів, протидії організованій злочинності. Проте, як зазначив Володимир Калюга, отримані результати не відповідають стану законності та криміногенній ситуації в області.

Керівником констатовано незадовільний стан протидії злочинам у сфері оподаткування, легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, протидії контрабанді, з припинення організованої діяльності «конвертаційних груп», з розповсюдження наркотичних засобів тощо.

Під час обговорення керівником відомства приділено увагу питанням дотримання конституційних прав усіх учасників процессу, необхідності забезпечення захисту дітей, які потерпають від насилля, додержання прав ув’язнених та засуджених.

На нараді відзначено позитивні результати представницької діяльності. Використовуючи конституційні повноваження, прокурори на захист інтересів держави пред’явилио позовів на суму 827 млн грн, що у 2,5 рази більше, ніж у 2019; на захист державної та комунальної власності, у сфері навколишнього природного середовища - на суму понад 38 млн грн, у бюджетній - на 5,1 млн грн.
Завдяки вжитим заходам стягнуто та добровільно відшкодовано кошти, повернуто державі майна на суму 150 млн грн, понад 1200 га землі, у тому числі на узбережжях Азовського та Чорного морів.

Окрім цього, обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення, спрямовані на забезпечення ефективного розслідування кримінальних правопорушень, у тому числі пов’язаних із розкраданням бюджетних коштів, насамперед виділених на боротьбу з пандемією COVID-19, будівництво автодоріг та об’єктів «Великого будівництва».

Підсумовуючи, Володимир Калюга зазначив, що пріоритетним у роботі прокурорів залишаються питання відшкодування збитків, завданих кримінальними правопорушеннями, протидії організованій злочинності, злочинам проти основ національної безпеки, у бюджетній сфері, сфері адміністрування податків та пов’язаним із відмиванням майна, одержаного злочинним шляхом, у сфері земельних правовідносин, екології і незаконного використання природних ресурсів, кримінальним правопорушенням, пов’язаним із домашнім насильством.

Окрім ключових напрямів, визначених Офісом Генерального прокурора, враховуючи особливості області, пріоритетом у роботі обласної прокуратури в поточному році будутьпитання захисту інтересів держави у сфері охорони узбережжя Азовського та Чорного морів, річки Дніпро.

Керівник відомства наголосив на необхідності вжиття додаткових заходів до активізації діяльності, усунення порушень закону, реального захисту та поновлення порушених прав і свобод людини, інтересів держави та посилення координаційної ролі прокурорів на місцях.

Пресслужба Херсонської обласної прокуратури

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео