За позовом Спеціалізованої прокуратури Центрального регіону МОУ отримало 6,2 мільйони гривень штрафних санкцій

За позовом Спеціалізованої прокуратури Центрального регіону МОУ отримало 6,2 мільйони гривень штрафних санкцій
12092 ПЕРЕГЛЯДІВ

   Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону забезпечено реальне виконання рішення суду щодо стягнення з ДП «Львівський бронетанковий завод» на користь оборонного відомства штрафних санкцій на загальну суму 6,2 млн. грн.

   Як вже повідомлялося, передумовою для спірних правовідносин стало порушення державним підприємством умов державного контракту, укладеного в 2016 році з Міністерством оборони України в особі Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України Озброєння ЗСУ, про надання послуг з ремонту бронетехніка, унаслідок чого вона поставлена оборонному відомству із значним запізненням.

   На даний час сума штрафних санкцій у розмірі 6,2 млн. грн. була перерахована на рахунки Міністерства оборони України.

   Зазначаємо, що здійснення ефективного захисту інтересів держави у бюджетній сфері є одним з пріоритетних напрямків діяльності Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,ДП Львівський бронетанковий завод,штрафні санкції,стягнуто,інтереси держави,штраф,6 мільйонів
Мої відео