Чи справді в Україні рівень злочинності зменшився?

Чи справді в Україні рівень злочинності зменшився?
11482 ПЕРЕГЛЯДІВ
Інфографіка закритих злочинів протягом 2013-2020 роках підмітила, що найпоширенішими злочинами в Україні – крадіжка та грабіж. За останні роки тільки набрало обертів правопорушення за статтею «Торгівля людьми», а також у 2020 році найбільше фіксували правопорушень за статтею «Зґвалтування» – 393 розкритих випадки. Відзначимо, що станом на 2021 рік Україна обіймає 54 місце зі 135 у світі за рівнем злочинності. Після інцидентів, які сталися тільки на початку 2020 року можна подумати, що Україна повернулась до «лихих 90-х». Після обстрілу автобусу в Харківській області, стрілянину в Броварах та захоплення заручників Зеленський заявив, що влада зосередилась на економічних і корупційних злочинах, але ми також не маємо допустити повернення кримінальної України, як це було в 90-ті роки на вулицях. На пленарному засіданні Верховної Ради Ірина Венедіктова повідомила, що за офіційними показниками рівень злочинності удвічі зменшився за попередній рік. Однак, жінка вважає, що правопорушень в Україні набагато більше, ніж це показують в офіційних джерелах. Ще за радянських часів правоохоронні органи повинні були звітувати рівень злочинності з акцентом на те, що ситуація в країні покращилась. Ірина каже, що влада хоче знизити правопорушення до нуля й годує такими обіцянками, але це неможливо. В офіційних джерелах насправді зазначають лише зафіксовані злочини, але це не є показником рівня злочинності. Правоохоронцям потрібно навчитися подавати точну інформацію, а саме: зареєстрованих випадків злочинності зменшилась. Два цих показники мають два різних значення, бо від зменшення зареєстрованих злочинів не залежить рівень злочинності в Україні. Більшість злочинів залишаються без уваги правоохоронних органів, бо вони просто про це не знають, адже жертви не завжди звертаються до поліції за допомогою. Правоохоронні органи не можуть вплинути на зниження рівня злочинів в України. Для покращення ситуації велику роль відіграє також влада, яка має покращити економіку та збільшити робочі місця в Україні, що у людей не було причини наважитися на злочин. Правоохоронні органи баряться лише з наслідками нестабільної ситуації в Україні. Через те, що Україна відчуває гостре розподілення на бідних та заможних кількість крадіжок та нападів збільшується з кожним роком. У 2014 році був відчутний ріст злочинності через те, що економіка в Україні зазнала кризової ситуації, а результат – більше нужденних людей. Стрімке зниження зареєстрованих випадків злочинності також залежить від того, що наразі в окупованих територіях не ведеться офіційного звіту правопорушень. Така ситуація дає різку зміну у цифрах. Запобігання злочинам – це безкінечний процес, який містить у себе сукупність заходів на певну категорію населення, які займаються правопорушеннями. У цілому криміногенна ситуація в Україні за роки незалежності характеризується стабільною тенденцією до збільшення кількості зареєстрованих злочинів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео