Парламентарі та керівники органів судової влади держави привітали колектив Служби судової охорони з другою річницею з дня створення

Парламентарі та керівники органів судової влади держави привітали колектив Служби судової охорони з другою річницею з дня створення
12086 ПЕРЕГЛЯДІВ

“Я вражений тим, чого вам вдалося вже досягти на шляху розвитку Служби за ці два роки”, - на цьому наголосив заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики народний депутат України Валерій Божик під час урочистого заходу з нагоди другої річниці Служби судової охорони.
Як він додав, для Служби це були два роки важкої, копіткої і системної праці зі становлення і розвитку.
- На ваших плечах – великий обов’язок: забезпечити безпеку в судах та зберегти життя і здоров’я всіх людей, які звертаються за справедливістю до Феміди, - підкреслив Валерій Божик.
Він також повідомив, що у Верховній Раді вже підготовлений до розгляду в другому читанні проєкт Закону про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” щодо врегулювання окремих питань проходження служби в Службі судової охорони.
- За цим Законом буде жити Служба судової охорони. А це – люди, які потребують належного соціального забезпечення. Сподіваюся, що найближчим часом Парламент проголосує за цей законопроєкт і ви зможете розвивати Службу більш ефективно, - зазначив Валерій Божик.
Його колега по парламентському комітету народний депутат Сергій Демченко також щиро привітав судових охоронців зі святом.
- Для мене людина в погонах – зразок відданості суспільству, для мене Служба судової охорони – надійний захисник системи правосуддя держави, - наголосив Сергій Демченко.
Від імені керівництва та колективу Державної судової адміністрації України колектив Служби судової охорони привітав заступник Голови Олексій Сальников.
- За ці 2 роки ви змогли побудувати державну інституцію, яка з честю взяла на себе відповідальність не тільки за сьогодення, а й за майбутнє органів правосуддя, керуючись високим професіоналізмом, патріотизмом та гордістю за державу, - наголосив Олексій Сальников.
Він також додав, що сьогодні колектив Служби судової охорони ще формується, започатковує традиції своєї професії, віддано й сумлінно служить обраній справі, і побажав судовим охоронцям здоров’я, сили, витримки та мужності.
- Служба судової охорони чисельністю втричі меншою, ніж передбачено, прийняла під свою охорону понад половину органів та установ системи правосуддя в усіх регіонах держави, - зазначив, вітаючи колектив Служби керівник апарату Національної школи суддів України Зеновій Холоднюк.
Він також підкреслив, що Національна школа суддів України надає дієву допомогу Службі в навчанні її співробітників. За два роки в межах різноманітних навчальних програм підготовку та перепідготовку пройшли понад 1100 судових охоронців.
Керівництво і співробітників Служби судової охорони також привітав голова Комітету Ради суддів України Єгор Краснов, який побажав охоронцям Феміди ніколи не зупинялися перед труднощами, берегти честь і бути вірними Присязі Українському народові.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео