Понад півтисячі установ судової влади вже перейшли під захист Служби судової охорони

Понад півтисячі установ судової влади вже перейшли під захист Служби судової охорони
42182 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом двох днів, 28-29 квітня, співробітники Служби судової охорони взяли під свою охорону одразу п’ять судових установ: по одній на Львівщині, Миколаївщині, Одещині, Тернопільщині та Черкащині.
Так, на Львівщині під захист Служби перейшов Турківський районний суд.
Начальник Територіального управління Служби у Львівській області полковник Служби судової охорони Володимир Семенина представив колективові установи судових охоронців, які забезпечуватимуть охорону, безпеку і громадський порядок.
- Забезпечення ефективного захисту судової установи мінімізує можливість впливу й тиску на суддів, втручання в їхню професійну діяльність і сприятиме здійсненню судами неупередженого та об’єктивного правосуддя, - підкреслив полковник Служби судової охорони Володимир Семенина і додав, що під охороною його підлеглих вже перебувають тридцять органів та установ судової влади області.
А голова Турківського районного суду Львівської області Оксана Кшик привітала охоронців Феміди з початком несення служби й побажала їм успіхів.
Під охорону Територіального управління Служби судової охорони у Миколаївській області перейшов Первомайський міськрайонний суд.
З цією подією судових охоронців та колектив судової установи привітав голова Миколаївського апеляційного суду Микола Міняйло, який зазначив, що відтепер ще в одному суді Миколаївщини стане набагато спокійніше та безпечніше.
Первомайський міськрайонний суд став 14-м об’єктом системи правосуддя Миколаївської області, який перебуває під охороною Служби.
Тимчасом на Тернопільщині вісімнадцятим об’єктом судової влади, який охороняється судовими охоронцями, став Монастириський районний суд Тернопільської області.
Заступник начальника Територіального управління Служби у Тернопільській області полковник Служби судової охорони Ігор Кучер представив колективові суду своїх підлеглих, які забезпечуватимуть громадський порядок в установі, та настановив їх на якісне виконання обов’язків з охорони правосуддя.
- З появою судових охоронців відтепер і судді, і працівники апарату, і відвідувачі нашого суду почуватимуться в безпеці, яка в умовах сьогодення є вкрай необхідною, - зазначив голова Монастириського районного суду Віталій Іванчук.
А співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Одеській області приступили до виконання завдань з охорони та забезпечення безпеки Ізмаїльського міськрайонного суду.
Представляючи колективові суду судових охоронців, заступник начальника Територіального управління Служби у Одеській області полковник Служби судової охорони Дмитро Батістік зазначив, що охоронці Феміди в межах своїх повноважень вживатимуть заходи із забезпечення безпеки усіх без винятку учасників судового процесу.
Суд в Ізмаїлі став 26-ю установою судової влади Одеської області, яка перебуває під охороною Служби.
Натомість на Черкащині під захист Служби судової охорони перейшов Драбівський районний суд.
Судових охоронців із початком несення служби привітав голова суду Олександр Чепурний, який побажав їм успішного виконання завдань із забезпечення охорони й безпеки судової установи.
Водночас заступник начальника Територіального управління Служби у Черкаській області підполковник Служби судової охорони Юрій Бас висловив упевненість, що зміни в організації охорони й підтримання громадського порядку в суді виправдають усі очікування працівників судової гілки влади та відвідувачів установи.
За традицією, співробітники Служби привітали жіночі колективи судів квітами.
Наразі під охороною Служби вже перебуває 501 об’єкт системи правосуддя держави в усіх 24 областях України.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео