Голова Служби судової охорони: Без належного рівня безпеки незалежність судової влади не можлива

Голова Служби судової охорони: Без належного рівня безпеки незалежність судової влади не можлива
744 ПЕРЕГЛЯДІВ

На цьому сьогодні, 7 травня, наголосив Голова Служби судової охорони Валерій Бондар під час вебінару на тему: “Вдосконалення роботи судів через впровадження модельних рішень у сфері судової безпеки”, організованого Проєктом ЄС “Право-Justice”.
У заході, який пройшов під головуванням головної міжнародної експертки з питань судової реформи Проєкту ЄС “Право-Justice” Анни Адамської-Галлант у форматі відеоконференції, взяли участь т.в.о. Голови Державної судової адміністрації України Олексій Сальніков, голова Комітету Ради суддів України Єгор Краснов, проректор Національної школи суддів України Володимир Мазурок, міжнародні та національні експерти Проєкту ЄС “Право-Justice”, представники судової влади України.
Загалом участь в онлайн-вебінарі, організованому в межах нової фази Ініціативи “Модельні суди”, взяли майже 180 учасників з понад 70 судових установ усієї України.
Вітаючи учасників вебінару, тимчасовий виконувач обов’язків Голови ДСА України Олексій Сальніков зазначив, що в Україні вже два роки питаннями забезпечення безпеки судових установ та учасників судових процесів опікується новостворений державний орган – Служба судової охорони. За цей час під охорону Служби вже перейшло понад 500 органів та установ судової влади, судові охоронці забезпечили особисту безпеку 20 суддів, на адресу яких лунали погрози.
- Питання забезпечення безпеки судових установ без перебільшення є першочерговим. Адже саме з питання безпеки при вході до приміщення Феміди в людини формується уявлення про суд та його діяльність, - зазначив Олексій Сальніков.
Водночас Голова Служби судової охорони Валерій Бондар зазначив, що Служба не зупиняється на досягнутому і планує до кінця поточного року взяти під свою охорону абсолютно всі установи системи правосуддя держави, крім тих, які знаходяться на окупованих і не підконтрольних Україні територіях.
- Це надважке завдання, надто з урахуванням того обсягу фінансування, що нам визначено на цей рік. Але за рахунок оптимізації організаційно-штатної структури Служби, удосконалення питань організації несення служби та впровадження нової тактики дій ми виконаємо поставлене нам Вищою радою правосуддя завдання щодо взяття ста відсотків судових установ під охорону. Адже без належного рівня безпеки незалежність судової влади не можлива, - наголосив Валерій Бондар і побажав всім учасникам вебінару плідно попрацювати.
Під час вебінару міжнародні експерти Проєкту ЄС “Право-Justice” Даріуш Селіцький, Сільвіу Сандру та Корнеліс Верхаерен ознайомили його учасників з основними напрямами впровадження модельних рішень у сфері судової безпеки та організаційними і психологічними аспектами забезпечення особистої безпеки суддів та працівників апаратів судів.
Своїм досвідом реалізації модельних рішень, пов’язаних із безпекою судових установ, поділилися начальники територіальних управлінь Служби у м. Києві та Київській області, Донецькій області полковники Служби судової охорони Ігор Коваленко та Андрій Єпур, а також керівниці апаратів Сьомого апеляційного адміністративного суду Олена Мілієнко та П’ятого апеляційного адміністративного суду Світлана Плотніцька.
Так, полковник Служби судової охорони Андрій Єпур ознайомив учасників вебінару з умовами забезпечення безпеки судових установ, розташованих поблизу лінії розмежування.
- Обстановка на території Донбасу значно впливає на умови несення служби судовими охоронцями. Особливу увагу ми приділяємо створенню безпечних
умов у разі активізації бойових дій. Тому постійно проводимо тактико-спеціальні навчання й заняття з евакуації відвідувачів, працівників суду та наших співробітників в укриття в разі обстрілів територій, де розташована судова установа, пожежогасіння, визволення заручників, деблокування приміщень суду, – повідомив
полковник Служби судової охорони Андрій Єпур.
Наприкінці заходу Голова Служби судової охорони Валерій Бондар відповів на запитання учасників вебінару і щиро подякував команді Проєкту ЄС “Право-Justice” за підтримку Служби на шляху її розвитку.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео