На Полтавщині та Буковині ще дві судові установи перейшли під захист Служби судової охорони

На Полтавщині та Буковині ще дві судові установи перейшли під захист Служби судової охорони
301701 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 20 травня, ще дві судові установи на Полтавщині та Буковині перейшли під захист Служби судової охорони.
Так, Глобинський районний суд став двадцять третім об’єктом судової влади Полтавської області, який охороняється судовими охоронцями.
Начальник Територіального управління Служби у Полтавській області полковник Служби судової охорони Олександр Аленін разом із головою суду Тетяною Левицькою привітав суддів та працівників апарату установи з початком спільної співпраці та представив співробітників Служби, які відтепер забезпечуватимуть громадський порядок у судовій установі і дбатимуть про безпеку суддів, працівників та відвідувачів суду.
- Відтепер ці хлопці щоденно докладатимуть максимум своїх зусиль та професійних навичок для забезпечення надійної охорони суду та усіх, хто в ньому перебуватиме. Ми щоденно працюємо та вдосконалюємося для того, аби кожен із вас відчував себе захищеним! – підкреслив полковник Служби судової охорони Олександр Аленін.
А голова Глобинського районного суду Тетяна Левицька зазначила, що сьогоднішній день особливий для колективу установи.
- Адже захист системи правосуддя є невід’ємною частиною її успішної роботи. Впевнена, що відсьогодні ми під надійною охороною, - додала вона.
На Буковині під охорону співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернівецькій області перейшов Хотинський районний суд. Ця судова установа стала вісімнадцятим об’єктом системи правосуддя регіону, який перебуває під захистом охоронців Феміди.
Начальник Територіального управління Служби у Чернівецькій області полковник Служби судової охорони Олександр Драгус представив колективові судової установи співробітників, які відсьогодні забезпечуватимуть тут підтримання громадського порядку.
Він наголосив підлеглим на необхідності ввічливого ставлення до працівників і відвідувачів суду, недопущенні та припиненні протиправних дій, дотриманні заходів безпеки під час карантину.
Також судових охоронців з початком несення служби привітало й керівництво Хотинського районного суду.
За сталою традицією Служби судової охорони, жіночим колективам прийнятих під охорону судових установ подарували квіти.
Наразі під охороною Служби вже перебувають 509 об’єктів системи правосуддя держави в усіх 24 областях України.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео