Заступник Генпрокурора Гюндуз Мамедов провів нараду щодо протидії незаконному переміщенню підакцизних товарів з тимчасово окупованих територій (ФОТО)

Заступник Генпрокурора Гюндуз Мамедов провів нараду щодо протидії незаконному переміщенню підакцизних товарів з тимчасово окупованих територій (ФОТО)
307121 ПЕРЕГЛЯДІВ

Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов під час робочої поїздки на Донбас провів спільну нараду з керівниками правоохоронних органів Луганської та Донецької областей щодо боротьби з незаконним переміщенням підакцизних товарів з тимчасово окупованих територій України.

Захід відбувся за дорученням Генерального прокурора Ірини Венедіктової. Напрямок протидії незаконному обігу підакцизної групи товарів визначено одним із пріоритетних в діяльності органів прокуратури. Комплекс дій для припинення контрабандних потоків із непідконтрольних територій в березні було обговорено на засіданні РНБО.

«Вирішення проблеми тіньового сектору економіки, зокрема незаконного обігу підакцизних товарів, потребує комплексного підходу. Існування ринку контрафактних підакцизних товарів не тільки наносить збитки бюджету, але й несе в собі небезпеку для здоров’я громадян. А незаконне переміщення підакцизних товарів з тимчасово окупованих територій ще й сприяє фінансуванню діяльності окупаційної влади РФ та підконтрольних їй незаконних збройних формувань», – зазначив Гюндуз Мамедов.

Заступник Генпрокурора наголосив, що слідчим органам необхідно активізувати роботу щодо викриття незаконних схем поставок палива, тютюнових та алкогольних виробів, а також контрафактних товарів на підконтрольну Україні територію Донецької та Луганської областей. Наразі на тимчасово окупованій території Донбасу функціонує три підприємства з виготовлення контрафактної тютюнової продукції. Переміщені з тимчасово окупованої території підроблені цигарки накопичуються на складах в населених пунктах поблизу лінії зіткнення, а в подальшому транспортуються до інших регіонів України, здебільшого з використанням послуг поштових логістичних компаній.

В ході проведення заходів з протидії протиправній діяльності, пов’язаній з незаконним переправленням контрафактних тютюнових виробів, протягом 2020-2021 років за матеріалами Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях розпочато 11 кримінальних проваджень, припинено 12 незаконних поставок товару з тимчасово окупованих територій.

За результатами спільної наради учасники визначили необхідні заходи для більш ефективного перекриття незаконних каналів постачання товарів з тимчасово окупованої території України, а також виявлення пунктів продажу та розміщення контрафактної продукції.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео