За процесуального керівництва спец прокуратури у Черкасах перекрито канал перероблення та збуту вогнепальної зброї

За процесуального керівництва спец прокуратури у Черкасах перекрито канал перероблення та збуту вогнепальної зброї
389174 ПЕРЕГЛЯДІВ

   25.05.2021 за процесуального керівництва Черкаської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону задокументовано факт незаконного збуту лейтенантом НГУ переробленої вогнепальної зброї.

   Установлено, що вказаний офіцер, будучи начальником озброєння технічної частини однієї з військових частин Національної Гвардії України, дислокованої у м. Черкаси, 30.04.2021 збув без передбаченого законом дозволу громадянину, який діяв під контролем правоохоронних органів, за 5 000 грн. пістолет «BLOW» моделі «TR-92», калібру 9 мм Р.А., промислового виробництва «Zira Silah» (Туреччина). При цьому в конструкцію пістолета саморобним способом внесені зміни, а саме - видалено захисний елемент в каналі ствола.

   Згідно із висновком експерта від 14.05.2021 №КСЕ-19/124-21/6030 даний пістолет є гладкоствольною вогнепальною зброєю.

   18.05.2021 лейтенанту НГУ на вимогу останнього, передано першу частину грошових коштів у сумі 7 500 грн. за придбання ще 3 (трьох) перероблених пістолетів.

   25.05.2021 задокументовано повторний факт збуту правопорушником зброї. Після збуту 3-х пістолетів та одержання другої частини грошових коштів у сумі 7 500 грн., торговця зброєю в погонах затримано на місці вчинення кримінального правопорушення.

   Затримання відбулось слідчими Третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Черкасах) ТУ ДБР у місті Києві за оперативного супроводу відділу захисту національної державності УСБУ в Черкаській області.

   Зброю та грошові кошти в затриманого вилучено.

   Під час санкціонованого судом обшуку, в автомобілі підозрюваного виявлено 4 пістолети марки «BLOW», а у його домоволодінні - понад 100 бойових набоїв різного калібру, ще один пістолет та 8 магазинів, а також обладнання для внесення змін до конструкції зброї.

  Затриманому офіцеру повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 263-1, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Наразі готується клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Черкаська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері ,Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,затримано,зброя,перероблена,продаж ,пістолети,набої,НГУ,лейтенант НГУ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео