В обласній прокуратурі відбулася спільна нарада з питань додержання вимог законодавства у сфері екології

В обласній прокуратурі відбулася спільна нарада з питань додержання вимог законодавства у сфері екології
349174 ПЕРЕГЛЯДІВ

26 травня 2021 року, під головуванням керівника Херсонської обласної прокуратури Володимира Калюги відбулася спільна нарада керівників правоохоронних та органів державного контролю з питань додержання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, протидії кримінальним правопорушенням проти довкілля.
Участь у заході взяли голова ХОДА Сергій Козир, керівник ГУНП в Херсонській області Олександр Прокудін, начальник УСБУ області Сергій Криворучко, а також керівники та представники відомств та органів державного контролю.
На нараді обговорені актуальні для регіону питання, зокрема забруднення атмосферного повітря і водних ресурсів, незаконна порубка та знищення лісу, накопичення відходів, збереження надр тощо.
«Наше з Вами зібрання є вельми актуальним, бо попри те, що питання захисту довкілля на сьогодні регулюють більше чотирьох десятків законів, система відповідальності за екологічні правопорушення і забезпечення дотримання екологічних прав людини й надалі залишається досить слабкою та малоефективною. Ми маємо узгодити спільний план взаємодії для попередження, виявлення та розкриття цієї категорії злочинів», – наголосив керівник обласної прокуратури.
Серед нагальних проблем, які потребують невідкладного вдосконалення діяльності правоохоронних органів, названо несистемність природоохоронного нагляду та державного моніторингу навколишнього природного середовища, відсутність взаємодії між правоохоронними та органами державного контролю.
Керівник прокуратури звернув увагу присутніх на те, що попри очевидний характер та масштаби незаконної порубки дерев, видобування корисних копалин та забруднення навколишнього природного середовища, уповноважені суб’єкти тривалий час їх не помічають, а реагують після втручання прокуратури або публікацій у засобах масової інформації.
Також із доповідями та пропозиціями для удосконалення взаємодії виступили:
- заступник начальника Державної екологічної інспекції Південного округу (Запорізька та Херсонська області) Власенко Микола;
- начальник Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Касіч Тетяна;
- виконувач обов'язків начальника Головного управління Держпродспроживслужби у Херсонській області Клим Наталія;
- виконувач обов'язків начальника Головного управління Державної податкової служби у херсонській області, АРК та м. Севастополі Клим Ігор;
- заступник начальника управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області Базенко Григорій.
За наслідками наради розроблено проєкт постанови, в якій визначено низку необхідних заходів.

Пресслужба Херсонської обласної прокуратури

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео