У Міжнародний день захисту дітей у Службі судової охорони стартувала благодійна акція “Крапля крові дарує життя”

У Міжнародний день захисту дітей у Службі судової охорони стартувала благодійна акція “Крапля крові дарує життя”
309969 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей у Службі судової охорони розпочалася традиційна благодійна акція “Крапля крові дарує життя”.
Акція стартує одночасно в усіх територіальних управліннях Служби судової охорони, тобто у всіх областях нашої держави, і завершиться 14 червня у Всесвітній день донора крові.
Так, судові охоронці Рівненщини на чолі із заступником начальника Територіального управління Служби у Рівненській області полковником Служби судової охорони Андрієм Семківим сьогодні завітали до Рівненського обласного центру служби крові і здали кров на потреби дитячих лікарень.
У межах благодійної акції “Крапля крові дарує життя” протягом двох тижнів співробітники Служби судової охорони здаватимуть кров на потреби дитячих гематологічних відділень і дитячих лікарень в обласних пунктах збору крові та спеціалізованих медичних закладах.
Співробітники Служби судової охорони звертаються до всіх небайдужих долучатися до благородної справи донорства. Кожен із нас може свій день наповнити особливим змістом: здати кров і подарувати дитині ще один день народження, ще одну ніч під зірками, ще одну хвилину сміху, ще один шанс…
Варто додати, що під час минулорічної акції майже 500 співробітників Служби судової охорони поповнили банки крові, плазми та тромбоцитарної маси обласних центрів переливання крові більш як на 222 літри.
Довідково. Всесвітній день донора крові встановлено у 2005 році на 58-й сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я в Женеві. Дата святкування обрана на честь дня народження вченого, лауреата Нобелівської премії Карла Ландштайнера, який відкрив групи крові людини і зробив перший крок до переливання донорської крові.
Головна мета цього свята – висловити вдячність людям, які добровільно і свідомо здають свою кров, необхідну для врятування людських життів.
Сьогодні лише в 62 країнах світу національні запаси крові забезпечуються на 100% добровільними безоплатними донорами.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео