Співробітники Служби судової охорони в різних областях України завітали до своїх маленьких друзів і привітали їх зі святом

Співробітники Служби судової охорони в різних областях України завітали до своїх маленьких друзів і привітали їх зі святом
373011 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, співробітники Служби судової охорони завітали в різних областях України до підшефних закладів, де виховуються дітки, які через різні життєві обставини опинилися поза межами сімейного виховання.
Судові охоронці є бажаними гостями в цих закладах не тільки 1 червня. Вони постійно ними опікуються і принагідно надають посильну допомогу, а головне – дарують дітлахам миті щастя та посмішки.
Так, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області разом із представниками громадського формування “Капеланський патруль” вже традиційно завітали до своїх маленьких друзів – вихованців комунального закладу “Лисичанський центр соціально-психологічної реабілітації дітей”.
Гості подарували дітям солодощі, фрукти та іграшки, а головне – дали змогу дітлахам відчути себе справжніми судовими охоронцями й навіть посидіти за кермом службового автомобіля.
А співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області відгукнулися на допис у соціальній мережі Стрижавського дитячого будинку-інтернату для дітей із вадами розумового розвитку з проханням про допомогу. У дописі йшлося, що, на жаль, окрім батьківського піклування, вихованцям дитячого будинку не вистачає елементарних ресурсів для їх повноцінного життєзабезпечення.
На загальних зборах членів первинної профспілкової організації судові охоронці Вінниччини одностайно ухвалили рішення допомогти діткам. Охоронці Феміди швидко з’ясували першочергові потреби закладу й завітали з усім необхідним в гості дитячого будинку-інтернату.
- Важко лишатися осторонь, знаючи про те, що найуразливіша частинка нашого суспільства потребує допомоги. День захисту дітей – це нагадування всім про необхідність захищати дітей, прагнути, щоб вони були щасливі, докласти для цього максимальних зусиль, - зазначив голова первинної профспілкової організації співробітників Територіального управління Служби у Вінницькій області Ігор Буркут.
До свого підшефного дитячого будинку “Родина” із солодощами, фруктами та новим телевізором традиційно завітали співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Харківській області.
- Підтримувати дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із малозабезпечених сімей, –це вже добра традиція в нашому колективі. Малеча має змалку відчувати турботу дорослих та пам’ятати, що завжди є люди, які готові їх підтримати й подарувати невеличке свято, - зазначив голова первинної профспілкової організації Територіального управління Служби у Харківській області Олександр Росляков.
Щаслива малеча віддячила судовим охоронцям за турботу посмішками та міцними обіймами.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео