Водії зможуть фіксувати правопорушників ПДР на смартфоні

Водії зможуть фіксувати правопорушників ПДР на смартфоні
239329 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

МВС розробляє революційний законопроєкт про фіксацію водіями правопорушень ПДР іншими особами на дорозі котрі здійснюють правопорушення та направляти відео до патрульної поліції.
Відео, як доказ записане водієм смартфоном, відеокамерою на цивільних машинах чи транспортних засобах під лобовим склом тривалістю 30 секунд правопорушення, водії мають направити до патрульної поліції. Якщо водій буде співпрацювати із поліцією зможе отримати 10 % від суми штрафу із порушника.
Але якщо розібрати питання відео доказу ймовірно забули вказати що мало хто захоче віддати телефон чи відеореєстратор для проведення експертизи на автентичність відеозапису у т.ч. відсутність монтажу. А це буде перша вимога особи щодо якої будуть застосовувати, як доказ такі відеозаписи.
Виникає питання, а хто не згоден із зафіксованим правопорушенням, оскаржувати ?
А от відриватися від водіння, залишати кермо, знімати в і т.д. дозволять?
Як можна говорити про належність доказів?
Користування телефоном за кермом може буде небезпечним та спричиняти не передбачувальні випадки, добре коли наявний відеореєстратор.

З початком 2021 року роботи автоматичної системи більше мільйону складено постанов та притягнено до відповідальності порушників. Система працює справно відстежує штрафи до їх виконання.

Порівнюючи Україну з досвідом міжнародних країн у нас діє нова система пільгова на оплату штрафів. Оплата штрафів в термін 10 днів то особа сплачує - 50% від всієї суми.

Порушувати правила почали у 8 разів менше ніж того року.

Теги: Водії зможуть фіксувати правопорушників ПДР на смартфоні

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео