У межах благодійної акції “Крапля крові дарує життя” судові охоронці в різних куточках України поповнили запаси центрів крові

У межах благодійної акції “Крапля крові дарує життя” судові охоронці в різних куточках України поповнили запаси центрів крові
159831 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 4 червня, у межах благодійної акції Служби судової охорони “Крапля крові дарує життя” судові охоронці в різних куточках України завітали до центрів крові.
Так, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області постійно приходять на допомогу нужденним і долучаються до донорства, адже добре знають, що таку необхідну життєдайну рідину не можна замінити жодними ліками у світі.
Серед сьогоднішніх донорів – сержант Служби судової охорони Олег Мельниченко. Він здає кров уже дванадцятий раз, а його колега сержант Служби судової охорони Сергій Костюк – вдев’яте. Обидва певні: донорство – справа благородна, тим паче, що перша група крові універсальна: вона підходить всім.
За людяність, добровільну і благодійну донацію крові сержанти Служби судової охорони Олег Мельниченко та Сергій Костюк отримали відзнаки від Коростенського відділу заготівлі крові обласного центру крові.
А на Черкащині співробітники Служби судової охорони прийшли поділитися своєю кров’ю для потреб хворих до Черкаського обласного центру служби крові “ЧЕРКАСИ-ПЛАЗМА”.
Напередодні т.в.о. начальника медичної служби Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області Марія Карась розповіла судовим охоронцям, як правильно готуватися до здавання крові і яких правил потрібно дотримуватися перед донацією.
Марія Карась наголосила, що всього одна доза крові може врятувати життя й поліпшити здоров’я декільком пацієнтам. Донорська кров необхідна як для надання невідкладної допомоги, так і для планового лікування. Компоненти крові унікальні та незамінні, їх щодня потребують хворі у відділеннях гематології, хірургії, онкології, їх використовують в акушерстві, під час лікування поранених, проведення складних хірургічних втручань тощо.
Своєю кров’ю поділилися й судові охоронці Дніпропетровщини. Четверо співробітників та працівників Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області завітали до Дніпропетровської обласній станції переливання крові і здали кров для потреб дитячих гематологічних відділень та дитячих лікарень Дніпра.
Нагадаємо, що акція “Крапля крові дарує життя” одночасно стартувала у всіх 24 територіальних управліннях Служби судової охорони 1 червня й завершиться 14 червня у Всесвітній день донора крові.
Під час минулорічної акції майже 500 судових охоронців у всіх областях України поповнили банки крові, плазми та тромбоцитарної маси центрів переливання крові на понад 222 літри.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео