На Чернігівщині та Львівщині дві судові установи перейшли під захист Служби судової охорони

На Чернігівщині та Львівщині дві судові установи перейшли під захист Служби судової охорони
371680 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 7 червня, під захист співробітників Служби судової охорони перейшов Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області.
Вранці до суду завітав начальник Територіального управління Служби у Чернігівській області полковник Служби судової охорони Олександр Рибак і разом із т.в.о. голови Ніжинського міськрайонного суду Ігорем Карпусем привітав суддівський корпус та працівників установи з цією важливою подією.
За словами Ігоря Карпуся, довірити Службі судової охорони вирішення безпекових питань всіх органів системи судової влади України – важливе й правильне рішення. Такий крок сприятиме поліпшенню інституційної незалежності судів.
- Ми беззаперечно раді вітати представників Служби судової охорони в наших стінах. Завданням суду є забезпечення прав і свобод громадян. Тому дотримання громадського порядку в судовій залі, коли всі учасники процесу відчувають себе в безпеці, є необхідною умовою незалежного правосуддя, - додав він.
Водночас полковник Служби судової охорони Олександр Рибак запевнив колектив суду в готовності всебічно сприяти ефективній роботі установи.
- Наше головне завдання полягає в тому, щоб суд і його апарат могли безпечно та спокійно виконувати свої обов’язки, працюючи на благо наших громадян і держави, щоб на шляху справедливого судочинства не виникало жодної загрози або перепони. Впевнений, що разом ми працюватимемо, як злагоджений механізм, як одна родина, спільно розв’язуючи всі проблемні питання, - підкреслив очільник судових охоронців Чернігівщини.
Варто додати, що Ніжинський міськрайонний суд став тринадцятим об’єктом судової влади Чернігівської області, який охороняється Службою.
Напередодні співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області взяли під свою охорону тридцять четвертий об’єкт судової влади регіону – Сколівський районний суд.
Начальник Територіального управління Служби у Львівській області полковник Служби судової охорони Володимир Семенина представив колективові судової установи своїх підлеглих і націлив їх на бездоганне виконання завдань із забезпечення безпеки всіх учасників судових процесів.
Наразі під охороною Служби вже перебуває 526 об’єктів системи правосуддя держави в усіх 24 областях.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео