Кожен десятий співробітник та працівник Служби судової охорони – донор

Кожен десятий співробітник та працівник Служби судової охорони – донор
171468 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Всесвітній день донора крові, який відзначався 14 червня, завершилася благодійна акція Служби судової охорони “Крапля крові дарує життя”, що стартувала 1 червня.
Протягом двох тижнів ледь не щодня співробітники Служби судової охорони в усіх областях України здавали кров в обласних пунктах збору крові на потреби дитячих гематологічних відділень та дитячих лікарень, інших медичних закладів.
Водночас для співробітників територіальних управлінь Служби донорство стало традиційною, а не разовою акцією. Як свідчить статистика, кожен десятий співробітник та працівник Служби судової охорони – донор.
Тільки з початку цього року 495 судових охоронців поповнили банки крові на 223 літри крові, 53 літри плазми та здали 19 доз тромбоцитів. Найбільше життєдайної рідини подарували хворим співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області: 63 судові охоронці Донеччини здали 31 літр крові. Їхні 62 харківські колеги поповнили запаси крові лікарняних закладів на 27 літрів. У Хмельницькому 45 співробітників Служби здали 18 літрів крові.
Тимчасом співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області зробили акцент на здаванні плазми й забезпечили нею обласний центр крові майже на 40 літрів. Їх прикладу послідували й судові охоронці Черкащини, теж здавши майже 10 літрів плазми.
Серед судових охоронців є й почесні донори. Так, співробітник Територіального управління Служби у Рівненській області сержант Служби судової охорони Андрій Кінзерський раз на два тижні здає по дві дози тромбоцитів для онкохворої дитини. А начальник одного з відділів Територіального управління Служби у Кіровоградській області підполковник Служби судової охорони Едуард Лужецький вже 65 разів ділився краплиною своєї крові.
За активну громадянську позицію, людяність, діяльність, спрямовану на порятунок життя людей, багато колективів та співробітників Служби судової охорони відзначені грамотами, подяками та просто словами вдячності від керівництва центрів і станцій переливання крові.
- Я пишаюся нашими співробітниками і працівниками, їх жертовністю, високими моральними якостями та усвідомленням того, що здана ними кров врятує чиєсь життя! Ми й надалі будемо ділитися кров’ю з тими, хто цього потребує, - зазначив Голова Служби судової охорони Валерій Бондар.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео