Реальне виконання рішень суду: прокурори Одеської та Миколаївської спеціалізованих прокуратур забезпечили надходження до бюджету 1,2 млн грн

Реальне виконання рішень суду: прокурори Одеської та Миколаївської спеціалізованих прокуратур забезпечили надходження до бюджету  1,2 млн грн
342836 ПЕРЕГЛЯДІВ

У справі за позовом Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері рішенням Господарського суду Одеської області позовні вимоги прокуратури про відшкодування збитків, завданих державі внаслідок порушення вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища задоволено в повному обсязі.

Установлено, що у травні – червні 2019 року під час планової перевірки щодо дотримання Квартирно-експлуатаційним відділом м. Одеса вимог природоохоронного законодавства Державна екологічна інспекція в Одеській області виявила численні порушення в частині охорони водних ресурсів, серед яких, зокрема, здійснення спеціального водокористування без дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади.

В результаті цього навколишньому природному середовищу завдано збитків на суму 816 тис. гривень.

Крім того, за позовом Миколаївської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Господарський суд Київської області прийняв рішення про стягнення штрафних санкцій з одного з комерційних підприємств Київської області на загальну суму 417 тис. гривень.

Установлено, що у 2019 році між військовою частиною та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про закупівлю мобільної збірно-розбірної модульної споруди, призначеної для використання під час польових виходів військових частин, окремих підрозділів, а також проведення заходів бойової підготовки та відновлення боєздатності військ.

Однак, незважаючи на норми законодавства та умови Договору, у визначений термін підприємство товар не поставило.

Отже, завдяки вжитим прокурорами Одеської та Миколаївської спеціалізованих прокуратур заходам представницького характеру забезпечено реальне виконання наведених рішень судів й надходження до бюджету грошових коштів на загальну суму понад 1,2 млн гривень.

Теги: Одеська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері,Миколаївська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері,реальне виконання ,рішення судів,природоохоронне законодавство,штрафні санкції

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео