Голова Служби судової охорони Валерій Бондар: Ми продовжуємо впевнений рух вперед!

Голова Служби судової охорони Валерій Бондар: Ми продовжуємо впевнений рух вперед!
421876 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 24 червня, у Києві відбулося засідання колегії Служби судової охорони з підбиття підсумків службової діяльності за перше півріччя 2021 року.
У заході взяли участь керівний склад Служби судової охорони та керівники всіх двадцяти чотирьох територіальних управлінь Служби.
Відкриваючи засідання колегії, Голова Служби судової охорони Валерій Бондар зазначив, що 2021 рік – ключовий у реалізації Стратегії розвитку Служби судової охорони до 2022 року.
- До кінця цього року маємо взяти під свою охорону абсолютно всі органи та установи судової влади. І саме це завдання визначила пріоритетним для нас Вища рада правосуддя! – підкреслив Валерій Бондар.
Він також додав, що у важких фінансово-економічних умовах сьогодення, у яких опинилася не тільки судова влада, а й уся країна, виконати це завдання буде надзвичайно складно.
- Але ми продовжуємо впевнений рух вперед і за шість місяців цього року взяли під охорону Служби 86 органів та установ судової влади. Наразі їх під охороною Служби вже 554, - повідомив Голова Служби й додав, що вже в семи областях України абсолютно всі установи системи правосуддя перебувають під охороною судових охоронців.
За словами Валерія Бондаря, гарним підґрунтям для подальшого сталого розвитку Служби стало ухвалення 27 квітня Верховною Радою України проєкту Закону “Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” щодо врегулювання окремих питань проходження служби у Службі судової охорони”.
- Це насамперед вдалося завдяки дієвій підтримці Вищої ради правосуддя та Державної судової адміністрації України, у тісній взаємодії з профільним комітетом Верховної Ради України й це справді наша спільна перемога, - зазначив Голова Служби, додавши, що зараз на перший план виходить реалізація механізмів виконання положень цього Закону.
Говорячи про хід виконання основних завдань у поточному році, Валерій Бондар позитивно відзначив подальший розвиток Навчального центру Служби судової охорони у Вінниці.
- Мені приємно констатувати, що менше ніж за рік свого існування Навчальний центр Служби судової охорони у Вінниці вже провів десять випусків, - наголосив Валерій Бондар, говорячи про хід виконання основних завдань цього року.
Стосовно виконання завдань із забезпечення охорони й безпеки органів та установ судової влади держави Голова Служби повідомив, що в першому півріччі 2021 року співробітники Служби судової охорони забезпечили громадський порядок понад 2,4 млн судових засідань, зокрема дві тисячі потребували посиленої охорони, а більше 360 – мали статус резонансних судових процесів.
Щодня співробітники Служби виявляють сотні суспільно небезпечних предметів, які відвідувачі намагаються пронести до судів. Так, якщо за весь минулий рік не допущено пронесення понад 63 тисяч заборонених предметів, то за шість місяців цього року кількість таких заборонених предметів вже сягнула майже 60 тисяч.
Крім того, судові охоронці забезпечили особисту безпеку 23 суддів, на адресу яких надходили погрози.
Безперечно, за словами Валерія Бондаря, іспитом на зрілість Служби став XVІІІ черговий з’їзд суддів України, який відбувся в березні цього року в Києві.
- Завдяки професійним діям судових охоронців черговий з’їзд суддів України пройшов у спокійній робочій обстановці без жодних порушень громадського порядку. Для Служби забезпечення безпеки такого велелюдного заходу, як з’їзд суддів – своєрідний іспит на зрілість і готовність виконувати завдання, покладені на нас судовою владою. Цей іспит ми склали успішно! – констатував Голова Служби.
Окремо Валерій Бондар акцентував увагу на продовженні неухильного виконання протиепідемічних заходів.
- Заспокоюватися ще дуже рано. Для коронавірусу кордонів немає, і вже зараз світом починає курсувати новий штам “Дельта”. Тому вимагаю не знижувати рівня профілактичних заходів серед співробітників Служби, надто під час несення служби в судових установах, - додав він.
Серед пріоритетних завдань на друге півріччя 2021 року Валерій Бондар визначив: взяття під охорону всіх без винятку органів та установ судової влади, забезпечення високого рівня безпеки судових установ, недопущення проявів неповаги до суду, порушень громадського порядку під час судових засідань, миттєве реагування на загрози суддям, працівникам апаратів судів та всім учасникам судових процесів, завершення впровадження в усіх колективах Служби системи електронного документообігу, продовження розвитку Навчального центру Служби судової охорони тощо.
- Попри об’єктивні та суб’єктивні труднощі, Служба судової охорони впевнено тримає свій курс розвитку. Я хочу подякувати всім, хто в таких складних умовах не опустив рук, не “лежить” на своїй посаді, а робить усе можливе й неможливе, аби Служба розвивалася та перетворювалася на сучасний, професійний державний орган, головним завданням якого є забезпечення безпеки судової влади України, - наголосив Голова Служби судової охорони Валерій Бондар.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео