Охоронці Феміди Прикарпаття стали переможцями Чемпіонату з рукопашного бою на першість Служби судової охорони в командному заліку

Охоронці Феміди Прикарпаття стали переможцями Чемпіонату з рукопашного бою на першість Служби судової охорони в командному заліку
212850 ПЕРЕГЛЯДІВ

1-2 липня у Вінниці тривав Чемпіонат з рукопашного бою на першість Служби судової охорони.
У змаганнях, які проходили на базі Територіального управління Служби судової охорони у Вінницький області, взяли участь понад 50 співробітників, які представляли команди 16 територіальних управлінь Служби судової охорони.
Рукопашний бій є наразі одним з тих видів спорту, що розвивається найбільш динамічно – і як спорт вищих досягнень, і як масовий. Крім того, рукопашний бій є службово-прикладним видом спорту в усіх силових відомствах і структурах України.
- Чемпіонат з рукопашного бою на першість Служби судової охорони – це слушна нагода зайвий раз упевнитися в силі, спритності та незламності духу справжніх патріотів, співробітників ще молодого, але потужного державного органу – Служби судової охорони, - зазначив, звертаючись до учасників змагання, начальник Територіального управління Служби у Вінницькій області полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус і додав, що Вінниччина вже вдруге збирає співробітників Служби, аби позмагатися в бойовій майстерності.
Боротьба за нагороди першості проходила в семи вагових категоріях від 60 до понад 90 кг у двох розділах.
Першим розділом змагань був дозований контакт в особисто-командних поєдинках. Учасники змагань докладали максимальних зусиль, аби перемогти суперника, і не тільки отримати звання переможця, а й покласти залікові бали в командну скарбничку.
Другий розділ було присвячений демонстрації техніки. Спортсмени відбивали атакуючі дії нападника (удар рукою, ногою, ножем, палицею) та проводили нейтралізуючі прийоми.
За підсумками змагань в командному заліку перше місце посіла команда Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області, “серебро” вибороли рукопашники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, а “бронзу” – команда Територіального управління Служби судової охорони у місті Києві та Київській області.
Нагороди переможцям Чемпіонату Служби судової охорони з рукопашного бою в особистому та командному заліках вручили начальник управління з професійної підготовки та підвищення кваліфікації центрального органу управління Служби полковник Служби судової охорони Володимир Євграфов та головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії IV дану з рукопашного бою Володимир Турченюк.
- За результатами Чемпіонату буде сформована збірна команда Служби судової охорони, яка візьме участь у Всеукраїнському турнірі з рукопашного бою на “Кубок Президента України”, - наголосив полковник Служби судової охорони Володимир Євграфов. Він також привітав переможців і побажав всім учасникам змагань й надалі примножувати спортивні здобутки.
Довідково. Всеукраїнський турнір з рукопашного бою на “Кубок Президента України” заплановано провести 19 – 22 серпня 2021 року в Києві.
Участь у цьому турнірі планують взяти найсильніші рукопашники силових і правоохоронних відомств України: Управління державної охорони України, Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Державного бюро розслідувань, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Служби судової охорони, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної кримінально-виконавчої служби України, Державної фіскальної служби України, Національного антикорупційного бюро України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та інших.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео