Інформаційне агентство : Прокурори провели робочу зустріч з представником Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей

Інформаційне агентство : Прокурори провели робочу зустріч з представником Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей
3599 ПЕРЕГЛЯДІВ

4 серпня 2021 року під головуванням керівника Донецької обласної прокуратури Євгена Білоусова відбулась зустріч з представником Уповноваженого Верховної ради України з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей Костянтином Черніковим.

У заході взяли участь заступники керівника обласної прокуратури, керівники відділів та управлінь обласної прокуратури, а також керівники окружних прокуратур.

У вступному слові Євген Білоусов зазначив, що прокурори Донеччини під час здійснення процесуального керівництва, перш за все, забезпечують права учасників кримінального провадження на повагу до людської гідності. Крім того, не допускають психологічний та фізичний тиск на них з боку органів слідства та дізнання, забезпечують нерозголошення персональних, а також конфіденційних даних про цих осіб.


У ході зустрічі Костянтин Черніков ознайомив присутніх із доповіддю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за 2020 рік про стан додержання захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні. Зокрема, представник Уповноваженого проінформував слухачів про 48 405 повідомлень, що надійшли у тому році про порушення прав громадян. З них 1 677 повідомлень стосувались порушень прав дітей, а понад 3 000 – осіб у місцях несвободи.

Крім того, учасники заходу обговорили порушення прав людей, які проживають на окупованій частині Донбасу, де тривають незаконні затримання, катування, примусова паспортизація, закриття в односторонньому порядку контрольно-пропускних пунктів в’їзду/виїзду, обмеження мовних та інших гарантованих прав і свобод. Наразі відомо про 280 громадян України, які незаконно утримуються представниками НЗФ РФ у Донецькій та Луганській області.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшої взаємодії з метою запобігання порушенням прав і свобод людини і громадянина та сприяння їх поновленню у регіоні.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео