Понад 74 тисячі заборонених предметів не дозволили пронести з початку року співробітники Служби судової охорони до установ системи правосуддя

Понад 74 тисячі заборонених предметів не дозволили пронести з початку року співробітники Служби судової охорони до установ системи правосуддя
7075 ПЕРЕГЛЯДІВ

У липні цього року відвідувачі органів та установ системи правосуддя України намагалися пронести до них 10 943 заборонені предмети.
Загалом за сім місяців 2021 року загальна кількість заборонених предметів, з якими українці йшли до судових установ, сягнула 74 408 од.
Як повідомили у відділі моніторингу обстановки та оцінки ризиків центрального органу управління Служби судової охорони, лідерами цього антирейтингу з початку року лишаються ті самі області України: Дніпропетровська, Харківська, Київська, Одеська та Запорізька.
Так, у липні найбільше заборонених предметів попереджено до пронесення в органи й установи судової влади Дніпропетровської – 2 630 од. (з початку року – 18 136 од.) та Харківської областей – 2 536 од. (з початку року – 17 561 од.), міста Києва та Київської області – 1 664 од. (з початку року – 9 775 од.), Одеської – 742 од. (з початку року – 4 790 од.) та Запорізької областей – 593 од. (з початку року – 4 545 од.).
Більшість заборонених предметів, з якими відвідувачі намагалися пройти в липні до судових установ, становлять: ножі – 4 084 од., набої – 2 821 од., балончики, споряджені речовинами сльозогінної та дратівної дії, – 2 161 од., пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, – 540 од.
Також у липні судові охоронці не допустили пронесення до органів Феміди 67 од. електрошокових пристроїв, 46 од. пневматичної та газової зброї, 15 од. вогнепальної та 43 од. травматичної зброї. Були і спроби зайти в суди з металевими та дерев’яними палицями й битами (13 од.), ножицями та викрутками (1 152 од.), фаєрами та іншими піротехнічними засобами (1 од.). Трьох відвідувачів суду, які не мали дозвільних документів на носіння і зберігання зброї, було затримано та передано працівникам Нацполіції.
Найбільш законослухняними областями України в цьому рейтингу лишаються Херсонська, Хмельницька, Волинська, Чернівецька та Івано-Франківська. Так, на Херсонщині було зафіксовано лише 10 спроб пронесення заборонених предметів до органів та установ судової влади, на Поділлі – 19, Волині – 26, Буковині – 35, а на Прикарпатті – 53 спроби.
Служба судової охорони вкотре нагадує всім відвідувачам судових установ, що до приміщень органів та установ системи правосуддя забороняється пропускати осіб із боєприпасами, вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, наркотичними, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами, з колюче-ріжучими предметами.
Не варто приносити до приміщень судів та органів системи правосуддя речі підвищеної небезпеки. Завчасно враховуйте це під час відвідування судових установ.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео