Інформаційне агентство : Найсильніші рукопашники Служби судової охорони готуються у Вінниці до Всеукраїнського турніру з рукопашного бою на Кубок Президента України

Інформаційне агентство : Найсильніші рукопашники Служби судової охорони готуються у Вінниці до Всеукраїнського турніру з рукопашного бою на Кубок Президента України
5547 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Вінниці триває підготовка збірної команди Служби судової охорони до Всеукраїнського турніру з рукопашного бою на Кубок Президента України.
24 співробітники з територіальних управлінь Служби судової охорони у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Хмельницькій областях, у м. Києві та Київській області відточують свою майстерність на спортивних об’єктах Територіального управління Служби у Вінницький області.
Основою збірної команди судових охоронців є переможці та призери Чемпіонату з рукопашного бою на першість Служби судової охорони, який пройшов на початку липня у Вінниці.
Своїм досвідом участі у змаганнях з рукопашного бою діляться найдосвідченіші майстри цього прикладного виду спорту: майстер спорту з самбо та рукопашного бою, віце-президент Федерації рукопашного бою Івано-Франківської області, начальник відділу Територіального управління Служби у Івано-Франківській області полковник Служби судової охорони Дмитро Таргонін, володарі ІІ дану з рукопашного бою, начальник Територіального управління Служби у Вінницький області полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус та начальник Навчального центру Служби судової охорони підполковник Служби судової охорони Руслан Кривоніс.
- Рукопашний бій – це баланс техніки, витривалості, швидкості й сили. Тому кожне тренування наших збірників складається із статичних та динамічних вправ, а також відпрацювання бойових технік, - зазначив тренер збірної полковник Служби судової охорони Дмитро Таргонін.
Він також додав, що розвинені навички для ближнього бою, міцний моральний дух, вміння керувати власним тілом як єдиним злагодженим механізмом – це саме ті необхідні складові для успішної участі наших збірників на турнірі з рукопашного бою на Кубок Президента України.
До слова, Всеукраїнський турнір з рукопашного бою на Кубок Президента України проходитиме у столичному Палаці спорту 20–21 серпня.
Участь у ньому візьмуть збірні команди силових і правоохоронних відомств України: Управління державної охорони України, Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Державного бюро розслідувань, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Служби судової охорони, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної кримінально-виконавчої служби України, Державної фіскальної служби України, Національного антикорупційного бюро України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та інших.
Учасники турніру виборюватимуть нагороди в різних вагових категоріях у двох розділах: дозований контакт (особисто-командні) та демонстрація техніки (командні).

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео